نکات قیمت دیوارپوش خرید دیوارکوب و نبشی

خرید دیوارکوب نصب قیمت دیوارپوش

راهنما 09129474073

برند های متنوعی برای دیوارپوش، دیوارکوب ، قرنیز و کنجی یا نبشی در بازار وجود دارد اما یکی از برترین تولید کنندگان ایرانی به نام آذران پلاستیک مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است . قیمت دیوارپوش و خرید دیوارکوب ها به صورت مترمربع محاسبه شده و هر تایل دیوار کوب در طول 6 متر و در عرض 20 سانت است که در هر برند این اندازه متفاوت است . ما برند های بسیاری را برای عرضه داریم که با تماس به شماره ما میتوانید از قیمت طرح کابینت بسیار شیک و اطلاعات بیشتر مطلع شوید .

انواع دیوارپوش یا دیوارکوب مدل های مختلف ، نکات قبل از خرید و قیمت

 • انواع قرنیز پای دیوار
 • مدل های گوناگون کنجی دیوار
 • دیوارپوش های تمام چوبی طبیعی
 • دیوارکوب مدل های از جنس ام دی اف MDF
 • دیوارپوش پی وی سی PVC
  • مدل شبکه ای ( تو خالی )
  • مدل فومیزه ( تو پر )
 • ترمو وود
 • دیوارکوب های سه بعدی 3 D
 

حدود قیمت دیوارپوش از مترمربعی 17000 الی 70000 تومان که نسبت به جنس ، امکانات ، مقاومت و برند تفاوت دارد . برخی مدل ها ضد زلزله و ضد اشتعال هستند که از ارزش بسیار بیشتری برخوردار می شوند . همچنین نصب دیوارپوش از متری 3 الی 7 هزار تومان محاسبه می شود و برای نصب قرنیز و نبشی ( کنجی ) از متر طولی 2 الی 4 هزار تومان قیمت گذاری می شود .

 

یکی از سوالات شما مشتریان عزیز این است که تفاوت خرید دیوارکوب و دیوارپوش در چیست ؟ هیچ فرقی با هم ندارند و هر کدام یک اصطلاح هستند که در منظور کاملا یکسان به شمار می آیند . لذا در این صفحه از سایت ما به معرفی انواع دیوارپوش های موجود در بازار می پردازیم و مختصری در رابطه با آن به صورت مفید صحبت می کنیم تا شما با دید بازتری به خرید بپردازید .

لازم به ذکر است که در صورت وجود هر گونه سوال ، می توانید به سادگی با شماره ما تماس حاصل کرده و درخواست کنید که برای شما انواع محصولات مرتبط و برند های مختلف دیوارکوب را ارسال نماییم . همچنین برای اطلاع از قیمت ها به صورت بروز نیز می توانید به شماره ما تماس بگیرید ، ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستیم .

یکی از رایج ترین نوع دیوارپوش های موجود در بازار که مورد استقبال بسیار زیاد مشتریان و مردم عزیز قرار گرفته است ، دیوارپوش از جنس پی وی سی است که به دلیل تولید آن توسط مهندسین پتروشیمی و ترکیب پلی وینیل کلراید موجب ضد آب شدن و قابل شستشو بودن آن شده است و در فضاهای مرطوب مانند شمال و جنوب کشور هیچ آسیبی نمیبیند .

همچنین مدل های ام دی اف نیز از رقابت خوبی با این محصول برخوردار هستند به دلیل اینکه عایق خوبی برای صدا ، گرما و سرما می باشند . البته هر دو نوع محصول نیاز به زیرسازی دارد و باید دیوار به صورت کامل تراز شده تا بتوان آن را نصب نمود . نیروهای متخصص نصب ما به دلیل حساسیت امنیتی و اخلاقی ( ورود به حریم شخصی مشتریان ) مورد ارزیابی مدیران این مجموعه قرار می گیرند تا هیچ خطری برای پروژه شما ایجاد نشود .

 

ما در این بیست سال فعالیتمان در حوزه دکوراسیون و محصولات مرتبط توانسته ایم بسیاری از مشتریان جدید را به صورت معرفی مشتریان قدیمی جذب نماییم . قیمت انواع تجهیزات دکوراسیون ساختمان جهت خرید دیوار کوب و دیوار پوش ، قرنیز، کنجی، نبشی، کابینت و ام دی اف را از ما با تماس تلفنی بگیرید و خریدی ارزان و مطمئن را از ما بکنید و کالای مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات و مشتقات مرتبط مانند پارکت و کفپوش، فروش و خرید دیوار کوب ، سقف کاذب ، ام دی اف 3 میل ، طراحی و ساخت کابینت و همچنین اجرای دکوراسیون داخلی تخصص ماست و با تماس تلفنی به ما میتوانید از اطلاعات بیشتر نظیر   قیمت درب HDF ارزان بهره مند شوید .

حفظ هوای پاکیزه شهر نیاز به احتیاط دارد !

با سفارش تلفنی و غیر حضوری حافظ محیط زیست شویم .براي اكنون مطلبي يافت نشد