قیمت درب HDF ارزان درب چوبی باکیفیت اتاق خواب

قیمت درب HDF ارزان چوبی اتاق خواب

کد محصول x532

تومان 750.000

راهنما 09129474073

قیمت 750.000

تومان 750.000

بسیاری از پروژه های لوکس در تهران و حومه به دنبال در های ورودی یا اتاقی لوکس هستند اما مردم عادی جامعه که با تلاش و همتشان در حال کسب روزی حلال هستند معمولا توان خرید اینگونه در ها را ندارند و لذا مجبور به سفارش درب های ارزان تر منزل هستند . البته بعضی افراد نیز مشکل مالی ندارند و چون مدیریت میدانند نسبت به شرایط انتخابشان این درب ها است که در ادامه در مورد آن بیشتر برایتان می گویم .

اینگونه در ها معمولا بدون رنگ هستند و از جنسی شبیه به MDF تشکیل شده اند که به نام HDF معروف است . تفاوت تخته فیبر اچ دی اف با ام دی اف به میزان وزن آن در  یک ابعاد یکسان برمی گردد . یعنی دو در تولید شده توسط یک شیوه یکسان و با ابعاد یکسان را کنار هم قرار دهید ، از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی بین آنها نمی بینید اما در این پانزده سال اخیر درهای HDF بسیار بیشتر استقبال شده است .

چرا که درب اچ دی اف ارزان قیمت وزن بیشتری دارد و استحکام و مقاومت بیشتری از خودش نشان می دهد . معمولا برای در سرویس بهداشتی و درب حمام از HDF سه میل استفاده می شود . ممکن است الان بگویید درها ضخامت خیلی بیبشتری به چشم ما دارند . بله درست می گویید . چون روی اچ دی اف امکان روکش شدن نیز می باشد ، البته برخی این نوع درها را ضخیم تر سفارش میدهند و بدون رنگ تحویل میگیرند تا به نقاش واحدشان بسپرند تا رنگ بزنند .

 

ولی این موضوع برای سرویس توالت و حمام زیاد کاربردی ندارد چرا که بعد از چند ماه آب و رطوبت به زیر آن درب نفوذ کرده و موجب خراب شدن و باد کردن آن می شود . حتی روکش هایی مانند ملامینه هم این مشکل را خواهند داشت اما روکشی که با دستگاه ممبران یا همان وکیوم چوب اتفاق می افتد از جنس PVC است و هم به زیبایی کار می افزاید و هم آن را مقاوم در برابر آب می کند .

روند انجام سفارش کابینت سلطنتی ممبران لاکچری و کابینت جدید ام دی اف  برای مشتریان عزیز به این شیوه است که ابتدا با شماره تلفن راهنما خرید تماس میگیرند و سفارش کارشناسی حضوری می دهند تا افراد به محل شان اعزام شده و ابعاد برداری انجام دهند و یا از ما آموزش اندازه گیری دقیق در را میگیرند و خودشان اندازه را به ما میدهند و پس از ثبت سفارش کار به کارخانه ارجا داده شده و ورق اچ دی اف سه میل روی میز برش قرار گرفته تا به اندازه های گفته شده برش بخورد .

سپس درب چوبی اتاق خواب یا همان درب HDF ارزان زیر دستگاه قلطک میرود تا خطوطی شبیه به طرح چوب روی آن کار شود . بعد از آن زیر دستگاه سی ان سی می رود تا ابزار انتخاب شده توسط مشتری اجرا شود . البته برخی بدون ابزار و حالت ساده سفارش میدهند که این مرحله از مراحل کاری خارج می شود . سپس یا به دست نقاش سپرده می شود تا رنگ کند یا داخل دستگاه روکش ممبران یا همان پی وی سی می رود ، البته روکش های دیگری مانند ملامینه نیز وجود دارند که به انتخاب مشتری اجرا خواهد شد .

 

برای دریافت سمپل رنگ و قیمت درب HDF ارزان می توانید با شماره تلفن راهنمای ضد آب سرویس بهداشتی سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا درب چوبی اتاق خواب از نوع اچ دی اف را آماده و ارسال شود . ورق ام دی اف آیینه ای را به راحتی ثبت سفارش کنید. این مجموعه برخی اندازه ها را موجود دارد و بیشتر مواقع به دلیل حساس بودن اندازه به میلیمتر باید از ابتدا تولید شود که حدود چهار الی هشت روز کاری زمان می برد . اعزام نصاب و حمل و نقل نیز جزو خدمات می باشد که میتوانید با خیال راحت سفارشتان به ما بسپارید .