تخته چند لایی روسی درجه یک قیمت مناسب خورد و عمده

تخته چند لایی روسی چوب چندلایی

راهنما 09129474073

یکی از جذاب ترین نوع چوب در بازار مدل های چندلایی یا سه لایی روسی می باشد . این چوب با ترموود کمی تفاوت دارند و برای کارهای لوکس و ارزنده استفاده می شوند . این مدل چوب از فرایند خاصی تشکیل می شود و به دو اندازه مختلف تولید میشوند . برخی از مشتریان ما بر این باورند که چوب و فرایند آن یکی است و فقط سایر آنها باهم متفاوت است اما اینگونه نیست .

برای مثال سایز 122 در 244 و سایز 152 در 152 برای تخته های سه لایی و یا همان چند لایی تولید میشوند که به دلیل تفاوت در نوع مواد استفاده شده و دستگاه فرایند های آن نیز تفاوت دارند . ورق 122 معمولا ضد رطوبت است و میتواند طولانی مدت فرم خود را در برابر رطوبت حفظ نماید . اما مدل ها 152 سانت اینگونه نبوده و مقامت خاصی در برابر رطوبت ندارند بلکه بسیار مقاوم در برابر اشتعال و آتش هستند .

 

برندهای انواع چوب چندلایی یا سه لایی مارک درجه یک

  • مارک سوزا
  • برند پلی ترا Plyterra
  • تخته پلی وود Plywood
  • پلی گارد Plyguard
 

ضخامت های انواع تخته چند لایی روسی، فنلاندی، ترک و غیره به میلیمتر

  • 3
  • 6
  • 9
  • 12
  • 15
  • 18
 

چوب تخته چند لایه روسی

ترموود متفاوت است از چوب های چندلایی ولی اگر تخته سه لایی شنیدید منظور همان تخته سه یا چندلایی می باشد . این تخته ها از چوب های مختلفی تهیه می شوند که نسبت به برندشان فرق می کنند . ممکن است از چوب نوع نرم یا سخت استفاده کنند . درختان مختلفی مانند کاج ، زبان گنجشک ، یولکا ، اکالیپتوس ، ساسنا ، نراد ، توسکا ، سامبا ، آکاژ ، راش  ، آکومه  ، افرا ، دوگلاس ، گردو ، پیسه آ و ساپن برای تخته سه یا چندلایی مورد استفاده قرار میگیرند .

این تخته ها معمولا در چندین کشور دیگر به جز روسیه مانند فنلاند ، ترکیه ، تایلند ، ایران و غیره نیز تولید می شوند اما تفاوتی ندارند که از کدام چوب های یاد شده استفاده شود . زیرا نحوه ساخت و جنس چسبی که در آن استفاده می شود به آن ارزش بخشیده است . خب در هر صورت چوب طبیعی آن نقش و نگار زیبایی دارد و در موارد مختلف مورد استفاده قرار میگیرند .

مصارف این چوب چند لایه معمولا برای عایق صدا ، عایق حرارتی و ضد اشتعال مانند سونا خشک ، فضاهای ارتباط مستقیم با آب یا رطوبت بالا مانند استخر ها ، چون طول عمر بسیار بالایی دارند مناسب کفپوش منازل و به دلیل وزن کمی که دارند در مصارف صنعتی و هنری نیز بسیار استقبال می شوند . این چوب معمولا از لایه های نازکتر چوب تشکیل شده اند که بین آن چسب های مخصوص به کار رفته است .

 

برای سفارش انواع چوب چندلایی تخته جندلایی روسی چه  چوب فنلاندی و حتی هندی و غیره از شهرک صنعتی خاوران سایت چوب میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست توضیحات و راهنمایی بیشتر داشته باشید و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید . در تهران در کمتر از یک روز کاری و در شهرستان حدود دو تا سه روز کاری محصولات بارگیری شده و خدمتتان ارسال می گردد .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد