کابینت تمام چوب طبیعی نقشه برداری و تولید با سفارش اینترنتی

سفارش اینترنتی کابینت تمام چوب طبیعی

کد محصول x296

تومان 4.500.000

راهنما 09129474073

قیمت 4.500.000

تومان 4.500.000

برای اینکه دلایل تفاوت قیمت کابینت جذاب تمام چوب طبیعی و ام دی اف را برایتان بخواهم توضیح دهم ، باید به چند نکته کلیدی اشاره کنم . می توانید با تماس تلفنی این مطلب را تا انتها مطالعه نکنید و از کارشناسان ما سوالات خود را بپرسید . ابتدا بگویم ام دی اف به دلیل اینکه تولید آن توسط ضایعات دور ریختنی چوب میسر می گردد ، از قیمت مقرون به صرفه ای بهره می برد اما جذابیت چوب درخت طبیعی همانند صنایع دستی به دلیل داشتن گره های طبیعی روی سطح آن ، بسیار زیباست و از انرژی خیره کننده ای بهره می برد .

مراحل ساخت کابینت جذاب و شیک با چوب طبیعی ، نقشه طرح و تولید با خرید اینترنتی

 1. نقشه کشی دستی از آشپزخانه
 2. کشیدن طرح دستی و تایید آن توسط کارفرما
 3. انتخاب نوع چوب و مدل گره و طرح آن توسط کارفرما
 4. تهیه چوب درجه یک طبیعی مناسب برای کابینت
 5. ابزار زنی و یکسان سازی قطعات مخصوصا در ها و نماها
 6. منبت کاری سر ستون ها و قطعات تزئینی کابینت چوبی
 7. رنگ آمیزی مختصر در حد یکپارچه شدن طرح و رنگ کابینت
 8. مقاوم سازی و بالا بردن توان تحمل چوب در برابر حرارت و رطوبت
 9. ایجاد حفره ها و فضاهای نصب یراق آلات از جمله دستگیره و لولا
 10. انتقال قطعات از کارگاه چوب به آشپزخانه کارفرما
 11. نصب و اسمبل قطعات و رگلاژ سازی درب ها
 12. نصب صفحه رویی از سنگ طبیعی
 13. نصب نور های لازم در زیر چراغی
 14. تمیز نمودن فضا و تحویل
 15. دریافت رضایت نامه از کارفرما
   

برای داشتن اطلاعات دقیق تر برای قیمت کابینت جذاب آشپزخانه تمام چوبی ، نصب و اجرای این نوع کابینت می توانید به سادگی با شماره تماس راهنما ارتباط برقرار نمایید . پیاده سازی سقف کاذب طراحی اجرا را به ما بسپارید. پس از اینکه چوب از تنه های عظیم الجثه درختان بریده می شود به کارگاه درودگر یا نجار می آید و برای درب های کابینت قسمت های زیبای آن که در یک ریتم یکسان هستند بریده شده و ابزار مناسب به آن می خورد تا ضخامت و حالت ظاهری یکسان باشد .

از ابتدا تا مرحله نهایی ساخت این کابینت مدرن و زیبای طبیعی کار دست است و از لوازم تمام اتوماتیک استفاده نمی شود . البته ابزار آلات برقی و دستی بسیاری در ساخت آن دخیل هستند اما تمام فرایند با تفکر و احساسات نجار و درودگر اجرا می گردد که عملا دست او موثرترین عضو بدن در ساخت کابینت می باشد . برای همین یک نوع صنایع دستی با ارزش به حساب می آید .

معمولا برای صفحه روی کابینت این محصول از سنگ طبیعی استفاده می نمایند و هنرمندانه آن را ابزار می زنند . مثلا دور تا دور آن را نسبت به طرح کابینت شما برش می زنند و قسمت سطل سینک ظرف شویی را با دقت تمام سوراخ کرده تا سینک نمایان نگردد بهترین کیفیت ام دی اف را از ما بخواهید. همچنین لبه های دور تا دور را با حالت تخم مرغی گرد مینمایند و حتی به صورت دو طبقه ریز با ظرافت می تراشند که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می شود . در نهایت سنگ را سیقل داده و حالت براق بسیار زیبایی پیدا می کند .

این نوع کابینت جذاب و مقاوم از تحمل وزن بالایی برخوردار است و زیبایی حیرت انگیزی را در منزل ایجاد می کند ، مخصوصا اگر رنگ آن گرم انتخاب شود . چرا که تمام طرح و گره های موجود کاملا طبیعی بوده و بر خلاف ام دی اف از چاپ نیست . به دلیل طولانی بودن و دستی بودن ، ساخت این نوع کابینت زمان بیشتری نسبت به کابینت MDF نیاز دارد .

 

شما برای سفارش این کابینت جذاب آشپزخانه کافیست با ما تماس تلفنی برقرار نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما برای برداشتن نقشه فضای نصب کابینت به محل شما در هر کجای ایران و حتی کشور های همسایه اعزام شوند . امید است در کمترین زمان ممکن پروژه شما به عرصه ظهور برسد . ما برای تمام قرارداد هایمان ، پس از تحویل برگه رضایت نامه کتبی از کارفرما دریافت نموده ایم .