کابینت ممبران پیش ساخته قیمت و نحوه سفارش مدت نصب

کابینت ممبران کابینت سلطنتی

کد محصول x552

تومان 2.500.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.500.000

تومان 2.500.000

کابینت ممبران جزو زیباترین و لوکس ترین کابینت های منازل و ویلاها به شمار می آید و به دلیل گران قیمت بودن فرایند تولید آن هرکسی امکان سفارش آن را ندارد . لذا مهندسین قابل کشورمان دست به کار شدند با جذب سرمایه های انبوه ، شروع به تولید کابین های از قبل آماده به سبک ممبران به تعداد بسیار بالا کردند .

لذا خرید مواد اولیه و اجرت اسمبل و سایر فرایند های آن با تخفیف ویژه همراه شد و بسیار کم هزینه تر از ساخت کابینت ممبران یک واحد یا یک ساختمان کامل هزینه داشت . بنابراین توانستیم با قیمتی بسیار مقرون بصرفه این مدل کابینت سلطنتی و چشم نواز را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا در محفل صمیمانه آشیانه تان زیبایی نقش بندد .

 

این نوع کابینت سلطنتی که همان کابینت ممبران میباشد، معمولا در رنگ های روشن بسیار ستودنی هستند و حتی برخی مدل های دو رنگ آن را بیشتر میپسندند . قسمتهای سلطنتی رنگ طلایی زده میشود که بسیار جذاب می شود . ابزاری که روی ام دی اف میخورد نیز تفاوت هایی دارند که نسبت به سلیقه مشتری امکان ارسال آن وجود دارد .

برای داشتن یک آشپزخانه زیبا به همراه کابینت  سلطنتی میتوان مواردی را در نظر گرفت تا رنگ کابینت نیز بهتر قابل انتخاب باشد . اگر نور طبیعی شما در روز زیاد است یک نوع طرح و رنگ را انتخاب میکنید و اگر نور کم باشد جور دیگر .. همچنین رنگ کاشی و سرامیک یا سنگ دیوار و زمین شما نیز میتواند تاثیر گذار باشد به انضمام متراژ فضای آشپزخانه تان .

 

برای این مهم میتوانید عکس از چند زاویه به شبکه های اجتماعی شماره تلفن بالای صفحه بفرستید تا کارشناسان خبره ما در این زمینه اطلاعات لازم را به شما عزیزان بدهند . خوبی این کابینت این است که آماده ی ارسال می باشد و اگر تهران باشید همین امروز و در صورتی که شهرستان باشید ورق هایگلس ظرف دو روز کاری ارسال خواهد شد . نصاب نیز در صورت نیاز اعزام می شود .

منتظر تماستان هستیم .