کابینت ساده کلاسیک PVC طرح شبه ممبران با صفحه سنگ کورین

کابینت ساده کلاسیک سنگ مصنوعی

کد محصول x266

تومان 3.800.000

راهنما 09129474073

قیمت 3.800.000

تومان 3.800.000

نظریات مختلفی در مورد کابینت classic میان متخصصان رشته طراحی دکوراسیون و کابینت سازان وجود دارد ، مخصوصا زمانی که از جنس pvc و سنگ کورین که معروف به سنگ مصنوعی است استفاده شود . برای استعلام قیمت کافیست با ما تماس بگرید . برخی بر این عقیده اند که کابینت ساده کلاسیک همان کابینت ممبران است اما برخی دیگر معتقدند ممبران با کلاسیک کاملا متفاوت است . اما ما در این مطلب به این دعوا نمی خواهیم بپردازیم . بیشتر در مورد نحوه انجام سفارش در تیم ما و همچنین فرایند های مورد انتظار کارفرما که توسط مجریان تیم کابین دکور انجام می شود صحبت می کنم و این نوع کابینت شیک ساده را از دید خودمان برایتان معرفی می کنم .

در سال 1987 کابینت ساده کلاسیک در ویلمینگتون ( شهری در شمال ایالت متحده آمریکا ) طراحی و اجرا شد که به خانه PortCity مشهور شد . از حدود 20 سال گذشته تا به امروز یعنی سال 1998 تا 2018 ما اولین تولید کنندگان کابینت های ساده و کلاسیک بودیم که در ایران ، تهران ، بازار پل چوبی شهرت خاصی پیدا کردیم . به دلیل وجود دفتر ما در سر نبش چهارراه توانستیم به مقدار زیادی از این کابینت را برای مردم در سراسر ایران اجرا نماییم . در طی زمان پیشرفت تکنولوژی این اجازه را به ما داد تا به جای استفاده از چوب های جنگلی و هزینه های بالای آن به تولیدات جدید ام دی اف و حتی PVC رجوع کنیم و در عین زیبایی از تنوع رنگی بیشتر، در عین حال کیفیت و دوام بالاتر و حتی قیمت به صرفه تر  فیبر یکدست ام دی اف 3 میل بهره مند شویم .

 

کابینت ساده کلاسیک با صفحه کورین چیست ؟

به صورت کلی و اجمالی کابینت های کلاسیک از درب های قابی نشات می گیرد ، در هایی که بسیار ساده و بدون استفاده از ابزار های شلوغ حالت طرح مستطیل یا مربع را روی چوب ایجاد می نماید . همینطور لولاها به نحوی کاملا سنتی و قائم به بدنه که فقط از سمت راست و چپ باز و بسته می شوند و به هیچ عنوان از تکنیک های جدید مثلا جک های اتوبوسی و غیره استفاده نمی شود .   ام دی اف 16 میل خام رنگی از لحاظ ظاهری هیچ یک از نشانه های مدرنیسم در آن دیده نمی شود ولی در عین حال بسیار شیک و مدرن به نظر می آید .

سادگی این مدل کابینت به دلیل استفاده از تک رنگ است که بیشتر طرح چوب های مایل به سفید مورد استقبال مردم قرار می گیرد . در خیلی از مواقع دیده شده که مردم به دلیل دیدن خانه هنرمندان مشهور کشور و یا بازکینان فوتبال محبوب ، به ما می گویند می خواهیم آشپزخانه مان شبیه فلان بازیگر یا بازیکن شود . الگو هایی ارزشمند و زیبا که به دلیل استفاده از نگرش و مواد اولیه با کیفیت ، تا سال ها برای آنان عمر می کند و در خاطرات شیرین و تلخ جزوی از خانواده می گردند .

صفحه روی کابینت را در زمان های اولیه شروع طرح کلاسیک در کابینت معمولا از سنگ طبیعی استفاده می کردیم اما جدیدا سنگ های کرین با مارک ها و برند های ایرانی و خارجی به بازار آمده اند که هم از تنوع رنگ بسیار بیشتری برخودار هستند و هم قابلیت هایی چون شکل گیری به هر فرم دلخواهی ، اتصال دو سنگ کورین به یکدیگر بدون باقی ماندن جرز و درز میانی ، امکان برش سنگ و قرار گیری سینک در زیر آن که به صورت کامل توسط سنگ مصنوعی کورین پوشیده می شود و به دلیل ضد آب بودن دیگر هیچ نگرانی بابت استفاده از شیر آب روی کابینت نخواهید داشت . حتی امکان ایجاد طرح سینک با ابزارالات مخصوص و برش روی سنگ مصنوعی نیز وجود دارد .

 

لازم به ذکر است که برای انتخاب نوع متریال مورد نیاز می توانید با ما تماس بگیرید و از میان چوب جنگلی و یا محصول ام دی اف و حتی PVC که کاملا ضد آب است و امکان شستشوی کامل توسط آب را دارد یکی را انتخاب نمایید . قطعا رنگ بندی متنوع ام دی اف و پی وی سی از چوب بسیار بالاتر است چون چوب را یک نقاش توسط رنگ های موجود در بازار رنگ می نماید اما طرح های MDF و PVC از گونه های وسیع تر چوب های جنگلی الگوبرداری شده اند .

گارانتی و تضمین کیفیت و اصالت کالاهای مورد استفاده و همچنین طراحی سه بعدی و حرفه ای توسط تیم با تجربه ما صورت می گیرد به این صورت که شما پس از عقد قرار داد تا هنگام اتمام کار هر آنچه مد نظر داشته باشید باید انجام بپذیرد و سپس به ما رضایت نامه کتبی با امضای خود بدهید . بدین معنی که پروژه زمانی تمام شده اعلام می شود که شما رضایت نامه را ا جون و دل امضا کنید و هر آنچه که مد نظر شما باشد ، قبل از امضا وظیفه ما را می طلبد تا اجرا کنیم .

 

برای استفاده از این کابینت با طرح ساده و زیبای کلاسیک در منزل ،  فعالیتهای دکوراسیون خانه ، ویلا ، آپارتمان و باغ خود و خرید گاز آشپزخانه کافیست با شماره تماس راهنما که به رنگ نارنجی نوشته شده است تماس گرفته و درخواست اعزام کارشناس جهت نقشه برداری از فضای آشپزخانه به محل خود را داشته باشید . ما در سراسر ایران و حتی کشور های همسایه خدمت رسانی انجام می دهیم .