کابینت بادوام MDF ساده تک رنگ ارزان قیمت با مواد اولیه و یراق پرکیفیت

کابینت بادوام ام دی اف قیمت ارزان

کد محصول x278

تومان 3.000.000

راهنما 09129474073

قیمت 3.000.000

تومان 3.000.000

شما می توانید برای استعلام قیمت ارزان ترین کابینت برای واحد مد نظرتان یا سفارش تعداد زیادی واحد همانند انبوه سازان با ما تماس گرفته تا با مشاوره تلفنی رایگان شما را یاری نماییم و درصورت نیاز تیم کارشناس را به محل شما در هر کجای ایرن اعزام نماییم . در این مطلب به معرفی یکی از انواع کابینت بادوام آشپزخانه که بسیار پرفروش هست ، می پردازیم . این نوع کابینت های بادوام به دلیل ساده بودن و زیبایی همراه با سادگی همیشه در بورس بوده و اصطلاحا از مد نمی افتد . اما سایر مدل ها معمولا 5 الی 10 سال در مد قرار میگیرند و دیگر کسی سراغشان نمی رود . این کابینت بادوام ساده که از جنس ام دی اف است به دلیل تنوع رنگی و چینش کمد ها با ترکیب اصولی ، زیبایی خاصی به آشپزخانه می دهند .

 

علاوه بر این ویژگی ها که باعث استفاده طولانی مدت از این کابینت بادوام می شود ، یکی دیگر از ویژگی های آن قیمت ارزان و مقرون به صرفه است که برای کل پروژه به دست می آید . مثلا اگر کابینت های لوکس و جدید از متری 650 هزار تومان آغاز می شوند در نظر بگیریم ، این مدل از متری 250 الی 550 هزار تومان برای کل پروژه محاسبه می شود .

اما تفاوت قیمت در برند ام دی اف ، کیفیت و حتی نوع یراق آلاتی است که در هر کابینت استفاده می شود . برخی از این موارد متاسفانه به قدری کم کیفیت هستند که با قیمت های بسیار پایین برای شما می توانند کابینت نصب کنند اما با دو ماه فعالیت دیگر هیچ چیزی ازش باقی نمی ماند و مدام روی دست شما خرج می گذارد .

دلایل ارزان بودن برخی کابینت ها چیست ؟

در برخی موارد دیده شده که به قدری کیفیت کابینت بد بوده است که کمد هوایی با تمام وسایلش روی سر کاربر وارونه گشته و موجب آسیب های جسمی و جبران ناپذیر شده است . در این مواقع این نوع پیمانکاران به هیچ عنوان گردن نمی گیرند و می گویند که وزن بیش از حد در طبقات هوایی کابینت چیده اید . برای همین موضوع حتما مقدار وزن قابل تحمل را قبل از امضای رضایت نامه از کابینت ساز بپرسید .

در این مجموعه نیز طراحان ما از کیفیت مواد تشکیل دهنده کابینت به هیچ عنوان نمی کاهند و بهترین خروجی به همراه زیبایی و قیمت پایین را برایتان گردآوری می کنند تا سالها بتوانید از آن بهره مند شوید . بسیاری از انبوه سازان و یا مالکان که میخواهند ملک خود را اجاره دهند نیز از این کابینت  های بادوام ساده و قیمت ارزان استقبال می کنند .

چرا که به دلیل سادگی با سلیقه اکثر مردم جور می شود و کسی نیست که زیبایی آن را انکار کند و در عین حال هم دوام بالاتری دارد و تا سالیانه طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین  انواع قاب کابینت قیمت مقرون به صرفه تری را برای آنها در موجب می شود . لطفا برای سفارش ورق هایگلس 16 میل و انجام نقشه برداری با شماره راهنمای سایت تماس بگیرید .

 

تماس شما به منزله دریافت مشاوره رایگان تلقی شده و پس از درخواست  ورق هایگلس 16 میل نیروهای ما به محل شما در سراسر ایران و حتی کشور های همسایه اعزام می شوند و سپس با بررسی فضا و موقعیت نقشه سه بعدی ساده و یا مانند واقعی را به انتخاب شما می کشند . پس از تایید نهایی پروژه شما تولید شده و نصب می گردد که برای اطلاع از زمان تقریبی کافیست با ما تماس بگیرید .