کابینت ام دی اف قاب دار باکس دار طرح های متنوع چوب

کابینت ام دی اف قاب دار باکس دار

کد محصول x287

تومان 3.500.000

راهنما 09129474073

قیمت 3.500.000

تومان 3.500.000

به دلیل اینکه برخی مدل های جدید و اسپورت در طراحی کابینت باعث حیرت افراد گوناگون شده است ، بسیاری از افراد برای آشپزخانه خود می خواهند دکور زیبایی را داشته باشند ، این مدل کابینت ام دی اف که دارای درب های پروفیل دار قاب دار با حالت برآمده یا همان تخم مرغی و همچنین طرح تخت یا فلت اجرا می شود و با استفاده از باکس های موازی در عمق محیط آشپزخانه زیبایی خارق العاده ای را به وجود می آورد . ما در این قسمت از سایت یکی از جدید ترین مدل های کابینت که از زیبایی بصری بسیار بالایی برخوردار است را به شما معرفی می نماییم و برای سفارش این سبک کار کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرا کنید .

این سبک از کار را در گونه های هنری مینیمالیسم خطاب می نمایند که تلفیقی از باکس های ساده و خلوتی در اجمال طرح است . ممکن است این خلوتی با تعداد کم باکس و ایجاد فضای منفی ایجاد بشود و یا اینکه رنگ های روشن ساده در بیشتر فضا گنجانده شود . تفاوت رنگ و طرح در روکش ام دی اف و سطح این کابینت جدید بر این است که طرح ممکن است چوبی یا هر نوعی باشد اما رنگ به صورت تکی به اجرا در می آید .

 

در صورتی که توجه داشته باشید در برخی مدل های کابینت ها در ها به صورت قابی ابزار می خورند و زیبایی خاصی را دارند ، مثلا یک در که به شکل مستطیل عمودی است ، دور تا دو آن با یک نوار پروفیل 5 الی 10 سانتی قاب شده است و داخل آن نیز از همان ام دی اف استفاده شده که در بعضی سلیقه ها قاب اطراف و مرکز آن دو رنگ جداگانه و مختلف استفاده می کنند .

این قاب کابینت هم به صورت شرکتی ، داخلی و خارجی عرضه در می آیند که از دو مدل برآمده ( به اصطلاح تخم مرغی ) و تخت یا همان فلت می توانید انتخاب نمایید . در هر دو مدل آن تنوع ابزار بسیار است و حتی تنوع رنگ و طرح نیز نا محدود می باشد . در ادامه در مورد کمپوزیسیون این نوع کابینت جدید ام دی اف قاب دار و نحوه صحیح ترکیب رنگ و درب ضد آب PVC بیشتر صحبت می کنیم .

 ترکیب کردن رنگ ها در سبک های جدید به این صورت است که کابینت های هوایی با کابینت های زمینه در دو رنگ کاملا متضاد انتخاب می شوند. تفاوت انواع ام دی اف هایگلاس را از ما بپرسید. مثلا بدنه های دیواری از رنگ تکی ساده سفید استفاده می شود و بدنه های پایین از رنگ چوبی گرم که در زیر قسمت های بدنه دیواری یک نوار قرنیز استفاده شد و با نور نرم و ملایم یخی در زیر آن به زیبایی فضا می افزاید .

 

برای سفارش این سبک از دکوراسیون آشپزخانه، انواع قاب کابینت، متریال پوشش کف سقف دیوار و اجرای این کابینت جدید ام دی اف زیبا یا خرید ورق هایگلس کافیست با ما تماس بگیرید تا در هر جای ایران پهناور هستید ، کارشناسان خبره ما حضور پیدا نمایند و به انجام فرایند های پروژه شما بپردازند .