کابینتهای براق هایگلاس سه بعدی جدید، مدرن و با تنوع بالا

کابینتهای براق هایگلاس سه بعدی مدرن

کد محصول x259

تومان 4.000.000

راهنما 09129474073

قیمت 4.000.000

تومان 4.000.000

اجرای کابینتهای براق هایگلاس با فرم چوب بزرگ و مدرن مانند هایگلاس قابل خمیدگی و قوس که انحنای زیبایی دارد و سه بعدی ) 3D ( است در برخی ساختمان ها و آپارتمان های لوکس ایرانی ممکن است اما تیم طراح و اجرای دکوراسیون ما با هنر و تجربه گرانبهایی که دارند توان بومی سازی این سبک از کابینت های بسیار مدرن براق در فضاهای متوسط و کوچک را نیز دارند . البته آشپزخانه های بزرگ بسیار میزبان خوبی برای این نوع کابینتهای براق هستند چرا که به شدت مورد اسقبال و دید اهالی خانواده قرار می گیرد و رخ نمایی بیشتری دارد .

مشخصه های کابینت هایگلاس سه بعدی 3D جدید ، بسیار براق و مدرن با تنوع بالا

  • استفاده از تنوع رنگی بالا
  • براق و درخشندگی
  • دارای خمیدگی های بسیار زیبا
  • امکان ساخت در ، بدنه و صفحه با قوس و انحنا
  • بسیار مدرن و جدید
  • دارای گارانتی و تضمین کیفیت و اصالت محصولات
  • اتمام کار پس از امضای رضایت نامه توسط مشتری

ما در این وب سایت به تبلیغ هنر و تخصص خود می پردازیم که با تحربه بیش از 20 سال در این صنعت می توانیم از قیمت های بسیار به صرفه و با استفاده از مواد اولیه پرکیفیت کابینت یک واحد الی چندین واحد را طراحی و تولید نماییم . هزینه نصب کابینت نیز به صورت متری محسابه شده و نسبت به نصب های غیر حرفه ای با قیمت پایین ، از کیفیت بسیار تمیز و قیمت مناسب بهره مند می شوید ، کافیست با ما تماس بگیرد .

ام دی اف مورد استفاده در این کابینتهای براق و شیک هایگلاس قابل خمیدگی استفاده شده است ، این نوع امدی اف که به تازگی اختراع شده توسط خط تولید های بسیار پیشرفته تهیه می شود و کمد ، در ، صفحه روی کابینت ، تاج و غیره به فرم های زیبا که دارای قوس و انحنای خاص هستند انجام می شود . معمولا تلفیق رنگ های زرد و سفید به دلیل درخشندگی و براق بودن و استفاده از نورپردازی های ملایم زیبایی بسیار زیادی را به منزل و آشپزخانه شما میبخشد . همچنین رنگ آبی و نارنجی حس زیبای دریا و خورشید را به دلیل فرورفتگی ها و بیرون آمدگی های نرم کابینت به چشم می دهد که بسیار لذت بخش است .

سپس تیم طراحی و نقشه برداری ما توسط کارشناسان مجرب در محل شما حاضر شده و نقشه کشی را به صورت سه بعدی ساده و یا سه بعدی پیشرفته شبیه به واقعیت نهایی به انتخاب شما تحویل می دهند و پس از انتخاب رنگ و اصلاحات احتمالی طرح به کارخانه رفته و تولید انجام می شود . در کمترین زمان ممکن تمامی تولیدات نظیر ورق ام دی اف طرح مینا از کارخانه جات مختلف جمع آوری شده و با یک ماشین باربری به محل شما ارسال می گردد .

کابینت مدرن یراق آلات تنوع بالا ارسال

تیم نصب حرفه ای ما می تواند در کمترین زمان ممکن از زیر سازی تا اسمبل قطعات و یراق الات به فعالیت بپردازند ، پس از آن با جارو کشی و تمیز نموردن خورده چوب ها محل را تحویل شما داده و رضایت نامه کتبی دریافت می کنند و تا زمانی که رضایت نامه را از شما اخذ نکردند ، باید تمام موارد مد نظرتان را اجرا کرده و رضایت شما را به صورت حقیقی جلب نمایند . یراق آلات مورد استفاده ما جهت استفاده در این کابینتهای براق هایگلاس زیبا ، از بهترین کیفیت و با تضمین اصالت کالا خریداری می شود .

 

حتی برخی انبوه سازان عزیز به دلیل اینکه ارتباطاتی در کشور های تولید کننده یراق آلات دارند و می توانند خودشان اینگونه محصولات را وارد کشور نمایند از ما میخواهند که هزینه آن ام دی اف صاف 2/7 میل را از فاکتور کم نماییم و به عهده خودشان واگذار کنیم . در این صورت اگر مشکلی برای یراق آلات و لوازم تهیه شده توسط شما پیش بیاید از دید ما خارج بوده و جزو گارانتی نمی گردد . همچنین لوازم تکمیلی مانند سینک ، هود ، گاز و فر می تواند به همین منوال انجام شود . از مدل های ایرانی تا سیستم های پیشرفته خارجی در انبار ما موجود هستند .برای اطلاع از هزینه نصب کابینت تماس بگیرید.