پاراوان چهار لنگه مدل کاغذ دیواری موجی فروش اینترنتی

پاراوان حصیر پرده ای پارتیشن کاغذ دیواری

راهنما 09129474073

 

پاراوان نوعی محصول چوبی ترکیبی از ام دی اف و حصیر پرده ای می باشد که در طرح ها و رنگ های وسیع از ۳ لنگه تا ۸ لنگه که به هم توسط لولا مانند طرح هفت و هشتی متصل شده اند و شما می توانید کاربرد پارتیشن را با آن داشته باشید و در مواقعی به جابجایی آن بپردازید چرا که بسیار کم وزن و سبک است ، این محصول در هر ابعاد و اندازه ای تخته چوب روسی قابل سفارش است و در تمام ایران ارسال می گردد .

مزایا و ویژگی های پاراوان چهار لنگه مدل کاغذ دیواری موجی

  • امکان باز و بسته شدن
  • دارای قابلیت وزن سبک
  • کاربردی برای حمل و نقل و جابجایی
  • تنوع رنگ و طرح بالا
  • بدون مرز در هر ابعادی
  • بین ۳ الی ۸ لنگه به هم متصل
  • بسیار مقرون به صرفه
 

از محصولات بسیار کاربردی در منازل و مخصوصا ادارات و شرکتهای گوناگون استفاده از انواع پارتیشن و جدیدا پاراوان می باشد . این محصول به دلیل پرتابل و قابل حمل بودنش مورد استقبال وسیعی از هموطنان قرار گرفته است . چرا که معایب پارتیشن مانند عدم امکان جدا سازی را ندارد و شما به سادگی می توانید آن را جابجا سازید .

طرح ها و تنوع گوناگون رنگ این محصولات بسیار گسترده است و به دلیل استفاده از ام دی اف سه میل یا MDF 3 میلیمتر می توان از سری رنگ های بیشتری بهره برد . پروفیل دور تا دور هر لنگه نیز از تنوع رنگی بالایی بهره می برد . شما میتونید از ۳ لنگه تا ۸ لنگه نیز سفارش دهید . چرا که بیش از آن موجب افتادن و یا سنگین شدن آن می شود .

در بسیاری از هیئت های مذهبی یا مساجد و همچنین شرکت ها و ادارات که می خواهند یک محوطه جداگانه ای برای خود درست کنند و تمرکزی را در گوشه سالن ایجاد کنند بسیار گزینه قابل تاملی می باشد . شما می توانید در هر ابعادی از این محصول سفارش دهید اما برای تعادل بیشتر آن یک حد و مرزی برای عرض و طول آن در نظر گرفته اند .

ارتفاع یا قد هر لنگه بیش از دو متر باعث سنگین شدن آن می شود و نسبت به عرض آن باید تعادلی ایجاد شود . عرض این محصول از ۳۰ سانتی متر الی ۶۰ سانتی متر نسبت به ارتفاع معقول می باشد . تعداد لولا ها در صورت سایز کوچک برای هر جفت لنگه دو عدد و در اندازه های بزرگتر حداکثر سه عدد خواهد بود .

 

شما می توانید برای سفارش این محصول، اجزای دکوراسیون داخلی و یا سایر کفپوش دیوارپوش تولید طراحی ، به عبارتی تحویل این محصولات و خدمات در محل شما که هر کجای ایران باشد ، با شماره تلفن بالای همین صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را بدهید . کارشناسان ما توسط مدیریت مجرب سازماندهی شده و ظرف مدت دو روز کاری محصولات چوبی مورد نیازتان را به دستتان می رسانند . حتی می توانید درخواست اعزام کارشناس جهت طراحی و تخمین دکوراسیون و کابینت خود را ثبت نمایید .