ورق ام دی اف نازک ۲/۵ میل یا MDF باریک Thin طرح خاتم

ورق نازک ام دی اف طرح خانم انواع کفپوش

کد محصول x148

راهنما 09129474073

 

با اولین تماس و سفارش ام دی اف از یک ورق تا چند پالت شما برنده هدیه ما ( سمپل نمونه رنگ ها و طرح های ام دی اف 2/5 الی سه میل ) می شوید .  پارکت لمینت سایز هر ورق 1 مترو 83 سانت x 2 مترو 44 سانتی متر است . ورق نازک ام دی اف گونه ای از محصولات چوبی است که به دلیل چگالی متوسط آن تراکمی از خورده چوب به صورت نانو را در اختیار ما می گذارد و در این محصول به معرفی طرح خاتم جدید می پردازیم . طرحی که بسیار مورد استقبال تولید کنندگان محصولات اسلامی و سنتی قرار گرفته است . در زبان انگیلیسی اصطلاحی به نام صد در صد اف سی اس یا 100% FCS برای آن به کار می برند . همچنین تیکنس یا ضخامت آن بین ۲ و نیم الی ۷ میلیمتر تعریف شده است .

یکی دیگر از زیر مجموعه های انواع ام دی اف را در این مطلب شرح می دهیم که به ام دی اف نازک thin mdf معروف است . این نوع از چوب در ضخامت های گوناگون ارائه می گردد که یکی از پر کاربرد ترین نوع در میان تمامی فراورده های چوبی شناخته شده است . اگر شما پارکت لمینت با یک طراح دکوراسیون و یا مجری دکور صحبت کنید متوجه این کاربرد ها می شوید که ما با تحقیقات گسترده به این مهم دست یافتیم و در این مطلب به شما ارائه می کنیم .

 

مشخصات و ویژگی های ام دی اف نازک یا باریک MDF thin

در میان تمامی ام دی اف های نازک موجود در دنیا به صورت جامع تحقیقاتی صورت گرفته که در گزارشی علمی نتیجه این تحقیقات جمع آوری گشته و میانگین ویژگی های MDF-thin را به ما نشان می دهد . علاوه بر آن مشخصات دقیقی از ورق ام دی اف 2/5 میل را برایتان در این گزارش ترجمه کرده ام که می توانید در موارد ذیل مشاهده نمائید :

 • دنسیتی یا چگالی در هر یک متر مکعب این نوع ورق ۷۹۰ کیلوگرم می شود .
 • وزن ورق نازک ام دی اف در هر یک متر مکعب به صورت میانگین ۳ ممیز ۷ یعنی ۳/۷ کیلوگرم می شود .
 • پنل ها در هر پک از MDF های نازک به صورت مختلف و گوناگون هستند .
 • پیوند داخلی یا تراکم ام دی اف نازک ۱ ممیز ۴ یعنی ۱/۴ MPa می باشد .
 • میزان رطوبت داخل ام دی اف نازک به صورت میانگین ۷٪ می باشد .
 • زخیم شدن ام دی اف های نازک تا حداکثر ۳۰٪ در مدت زمان طولانی امکان پذیر است .

در این میان به سراغ یکی از کارکشته ترین و حرفه ای ترین طراحان و مجریان دکوراسیون ایران رفتیم و در مورد ام دی اف نازک سوالاتی پرسیدیم ، چرا که در اینترنت به صورت خیلی مختصر و کوتاه که سایر سایت ها از آن کپی برداری کرده بودند اطلاعات در اینترنت موجود بود اما ما با جمع آوری انواع کاربرد های  MDF-thin توانستیم محتوایی صحیح و کاربردی را به صورت مختصر تهیه کنیم .

کاربرد های ام دی اف نازک یا باریک MDF thin

 1. انواع کفپوش
 2. دیوار پوش های مختلف
 3. سقف های پوشش دهنده
 4. در صنعت تولید خودرو و ماشین
 5. تولید و اجرای طرح های منحنی
 6. طرف عقب یا پشت کمد ها و کابینت ها
 7. استفاده در رویه درب های تمام چوبی

همانطور که در لیست بالا مشاهده کردید بسیاری از کاربرد ها برای این نوع ام دی اف می باشد که هم به صورت خام برای کارهایی که در جلوی دید نیست استفاده می شوند و هم با انواع گوناگون روکش شده و زیبا نظیر انواع کفپوش ، دیوارپوش .. که برای دید و نمای دکور به دلیل کم ضخامت بودن و در نتیجه کم وزن بودن با میخ های بی سر استفاده می شوند . شما می توانید بهنگام انتخاب چوب و ثبت سفارش با اولین خرید یک نمونه سمپل رنگ و طرح را از ما هدیه بگیرید .

 

انواع وزن ام دی اف نازک و یا باریک MDF thin

 1. ۱.۵ میلیمتری
 2. ۲ میلیمتری
 3. ۲.۵ میلیمتری
 4. ۳ میلیمتری
 5. ۴ میلیمتری
 6. ۶ میلیمتری
 7. ۷ میلیمتری

پر کاربرد ترین نوع ورق نازک ام دی اف از میان ضخامت های ذکر شده در بالا نوع سه میلیمتری و شش میلیمتری می باشد که هر کدام برای قابلیت های مختلف ذکر شده بیشترین استفاده را دارند . چرا که استاندارد جهانی EN622-5 باعث شده تا تولید کنندگان MDF بیشترین فروش را در میان ام دی اف های نازک از این دو ضخامت داشته باشند .

 

شما می توانید با تماس تلفنی به دفتر فروش کارخانه با شماره های درج شده در این صفحه سفارش خود را به مشاوران ما بدهید و به سادگی ورق ام دی اف 2/5 میل و محصولات چوبی مورد نیازتان را با قیمتی رقابتی در بازار در محل مورد نظرتان در سراسر ایران پهناور در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید . امید داریم تا با واردات محصولات برتر جهان و همچنین تولیدات ایرانی خودمان چرخه دکوراسیون و محصولات چوبی را در ایران گسترده تر از قبل سازیم .