ورق و مقوا متالایز نازک انعطاف پذیر رنگبندی با قابلیت برش لیزری

ورق متالایز مقوا متالایز

کد محصول x615

تومان 22.000

راهنما 09129474073

قیمت 22.000

تومان 22.000

ورق های تزئینی متالایز، مقوا متالایز و کاغذ متالایز جزو مدلهایی هستند که میتوان آن ها را هم با قیچی برش داد و هم برای طرح های خاص و دقیق با برش از نوع لیزری که کاربرد های بسیار زیادی برای ما خواهد داشت . بسیاری از مشتریان به میکرون این ورق ها دقت نمی کنند و موجب زیبا شدن کارشان نمی شود  تخته چند لایی روسی. ورق هایی که از ایستایی و محکم بودن متعادلی برخوردار باشند و همینطور انعطاف جهت حالت گرفتن داشته باشند حدود 250 میکرون هستند .

ابعاد ورق های متالایز 60 در 60 سانتی متر می باشد . استفاده این ورق ها بیشتر در موارد تزئینی برای تولد ، روی کیک های شیرینی فروشی ها ، اتاق نوزاد و کودک و حتی در صنعت ساختمانی نیز مصارف زیادی دارد . افرادی که کار دکوراسیون انجام میدهند نیز از این ورق ها بسیار استقبال کرده اند و حتی برای سایه های کار میتوان از رنگ های نقره ای یا طلایی آن استفاده کرد .

 

به صورت کلی ورق متالایز رنگ های متنوعی دارد از سفید ، نقره ای ، طلایی تا رنگ های فانتزی با اکریل که شامل بنفش ، آبی ، قرمز ، صورتی ، زرد ، نارنجی ، سبز و غیره که بسیار طرفدار دارند . مثلا با آن طرح های مختلف و زیبایی از پروانه را میتوان برش داد که دستگاه برش بسیار دقیق و با ظرافت این مهم را انجام میدهد . بنابراین آن ها را هم میتوان به دیوار اتاق یا درب یخچال متصل کرد و یا حتی روی کیک تولد قرار داد .

البته بجز موارد بالا که برای استفاده آن نام بردیم میتوان بسیار خلاقیت های بیشتری به کار برد . ما روش هایی که توسط مشتریان خوش ذوقمان دیده ایم بسیار فرا تر از این موارد هستند و به دلیل حفظ حریم خصوصی و حق معنوی طرح هایشان اینجا بدون اجازه آنان نمیتوانیم طرح ها را افشا کنیم لذا شما خودتان قطعا در این زمینه  بهترین کیفیت ام دی اف بسیار خلاق بوده و میتوانید کارهای زیبا توسط این ورق ها خلق نمایید و ما نیز آن ها را ببینیم و کیف کنیم .

 

برای سفارش انواع ورق ام دی اف ، مولتی استایل ، ورق و مقوا متالایز و غیره میتوانید با شماره تلفن راهنمای خرید که در بالای همین صفحه درج شده تماس حاصل نمائید . این مجموعه آمادگی ارسال از 5 ورق متالایز تا بسته های 50 تایی برای هر رنگ را داریم . این ورق ها و کاغذ متالایز به دلیل نازک بودن بسیار ارزان تر از مولتی استایل برایتان خواهد بود . لذا میتوانیم به هرکجای ایران ظرف مدت یک الی دو روز کاری برایتان ارسال نمائیم .