فروش ورق ام دی اف طرح مینا دو و هفت میل معروف به ۳ میلیمتری

ورق ام دی اف طرح مینا سه میل

کد محصول x322

تومان 230.000

راهنما 09129474073

قیمت 230.000

تومان 230.000

در ادامه مطالب چوب و دکوراسیون با یکی از طرح های زیبای MDF در خدمتتان هستیم . طرح مینا در نمونه رنگ های مختلف وجود دارد و امکان پرس بر روی ام دی اف سه میل را داراست و در ابعاد دو مترو 44 سانت در یک مترو 83 سانتی متر تولید می گردد . شما با اولین خرید خود میتوانید به عنوان هدیه یک عدد از نمونه سمپل رنگی 22 گانه ما را دریافت کنید .

 

در این سمپل تعداد رنگ های بسیار متنوع و پرکاربرد که از طرفداران بسیاری بهره می برد موجود است و تمامی آنها به تعداد مورد نیاز شما در قطر 2/5 وام دی اف دو هفت میل تولید می شود که از مغز ام دی اف خارجی و با کیفیت برای پروژه های لیزر استفاده شده است . همچنین روکش این ام دی اف ها دارای جنس فینیش خارجی از کشور ترکیه و آلمان می باشد که به کیفیت پرس کارخانه ما می افزاید .

حمایت از تولید ملی که در مورد تاکید هموطنان ما است در کارخانه ما نیز دیده می شود . چرا که بسیاری از هموطنان با شرافت کارگر و مهندسین باهوش کشورمان در فرایند این کارخانه مشغول به فعالیت هستند ، مدیریت مجموعه نیز با تجربه بیش از 20 سال فعالیت کاری در این صنف توانسته اعتبار بالایی را در میان تامین کنندگان و سایر کسبه به دست آورد تا محصولات مورد نیاز شما را فراهم آورده و برایتان در سراسر ایران ارسال نماید .

 

ورق ام دی اف طرح مینا با رنگی که در تصویر مشاهده می نماید ، از انواع رنگ های بسیار پرطرفدار چوب برای لیزر محسوب می شود . همانند طرح خاتم که در صفحه دیگری از سایتام قرار دادیم ، ورق ام دی اف طرح مینا نیز از زیبایی بسیار زیادی بهره می برد و در بسیاری از محصولات چوبی و تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد . مثلا بسته بندی کالای جواهر و حتی جا کتابی برای هدیه به دوستان بسیار مناسب است .

همانند صفحات دیگری که در سایت داریم ، به این مهم می پردازم که ورق های ام دی اف ما دارای خمیدگی نمیباشد و به دلیل عدم داشتن حرارت در چسب و استفاده از چسب سرد که با خط تولید جدید و تکنولوژی برتر دنیا این عملیات پرس کاغذ روی ام دی اف سه میل صورت می گیرد . بنابر این کاملا صاف و بدون تاب از دستگاه خارج شده و میتوانیم به درخواست شما به 4 یا 8 قسمت مساوی نیز برش دهیم .

 

لطفا جهت خرید سنگ مصنوعی برای کابینت، هر تعداد ورق ام دی اف طرح مینا یا خاتم ، چه به صورت دو رو  یا یک رو و ام دی اف دو و هفت میل، حتی برای هر روی ورق چوب میتوانید رنگ و طرحی متفاوت را سفارش دهید ، که با تماس تلفنی به صورت تک ورق یا حتی چند پالت تولید و ارسال می شود و می توانید   قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی و هزینه نصب کابینت را استعلام کنید که در رقابت بین همکاران عزیز برای قیمت بسیار موفق حاضر شدیم .