سفارش اینترنتی MDF هایگلاس مشکی مات برند LG

هایگلاس مشکی مات ام دی اف ال جی

کد محصول x551

تومان 1.750.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.750.000

تومان 1.750.000

برخلاف تصور بسیاری از مردم که ام دی اف هایگلاس مشکی مات LG همیشه براق است ، مدل های مات آن نیز بسیار جذاب و دلنشین هستند . البته رنگ مشکی که در این قسمت میخواهیم برای شما عزیزان شرح بدهیم مدل های براق زیبا نیز موجود دارد اما سری مات آن نیز چشم نواز بوده و در صورت درخواست می توانیم برای شما عزیزان ارسال کنیم . طرح های مات این نوع ام دی اف با ملامینه بسیار متفاوت است و زیبایی بیشتری برخوردار هستند .

چرا که یک ماده خاصی روی روکش کشیده می شود و آن پلی متیل متاکرایلیت می باشد که دنسیته متفاوتی را میتوان برای آن تعیین کرد تا درجه برق بودن آن نسبت به نیاز در تولید تنظیم گردد . همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید مدل های ام دی اف ال جی مشکی مات کمی انعکاس نور دارند ولی دیگر فیبر خام مثل حالت های براق ، حس شیشه ای و پرانعکاس را به مخاطب نمیدهد . انگار یک سطح لطیف و نرمی پیدا کرده اند .

 

ویژگی ها و مشخصات ورق ام دی اف ال جی  هایگلاس مشکی مات

  • ضخامت 16 میلیمتر
  • رنگ مات بسیار جذاب
  • سایز 1 مترو 20 سانت در 2 مترو 80 سانت
  • روکش درجه یک LG کره
  • مغز ام دی اف واناچای تایلند بسیار با کیفیت
  • پرس سرد غلطکی با دقت و کیفیت خاص
  • امکان سفارش رنگ های اختصاصی برای یکرو یا دو روی هر ورق
   

برخی از مشتریان از ما سوال میکنند کدام نوع ام دی اف هایگلس بهتر است ؟ مدل براق یا مات ؟ ما نیز برایشان توضیح میدهیم که میتوانید نسبت به سلیقه خود انتخاب کنید و محدودیت جدی در آن نیست ولی نسبت به نور خور منزل شما میتواند مدل های براق یا مات انتخاب مناسب تری باشد . حتی برخی نورپردازی های حرفه ای در ذهن دارند تا برای دکوراسیونشان پیاده سازی کنند .

این مهم موجب میشود که حس متفاوتی نسبت به آن محیط به مخاطبینش القا شود . لذا ما پیشنهاد میکنیم ترکیبی از براق و مات را برای دکوراسیون خود انتخاب کنند ، مثلا برای صفحه روی میز میتوان از رنگ روشن براق بهره برد و برای در های کابینت از رنگ تیره مات و یا مدل های طرح دار مات و شیشه ای را باهم ترکیب کنند . در هر کدام از شرایط گفته شده نتیجه بسیار زیبا خواهد بود .

 

برای سفارش ورق ام دی اف هایگلس 16 میل ام دی اف ال جی مشکی رنگ مشکی مات یا سایر رنگ ها و طرح های LG کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس بگیرید . این مجموعه آمادگی ارسال از یک ورق تا چندین پالت به صورت یکجا را دارد . البته برخی مشتریان برای ساده تر شدن حواله های بانکی از ما خورد خورد خرید می کنند ولی ما هر بار به دلیل بالا بودن تعداد سفارش به قیمت عمده محصولات را ارائه می نماییم .