قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی و درب حمام مقاوم

قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی

کد محصول x531

تومان 950.000

راهنما 09129474073

قیمت 950.000

تومان 950.000

درب های حمام و دستشویی تنوع بالایی دارند . مهمترین خاصیت آن میزان مقاومت در برابر ارتباط مستقیم با آب و ماندگاری میان رطوبت بالا می باشد . این مهم را در نظر بگیرید که بسیاری از درها در همین ده سال گذشته قابلیت ضد آب را نداشتند و یا در صورت یافتن چنین دری بسیار گران قیمت بودند اما در این پنج سال اخیر به لطف دست به کار شدن مهندسین و خلق دستگاه های مخصوص و در اختیار گذاشتن آن در صنف چوبی ، شاهد الزامی شدن این ویژگی برای تمامی منازل نو ساز شده ایم و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در خدمت مشتریان هستیم . مناسبترین قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی و حمام را از ما بخواهید.

درب ضد آب سرویس بهداشتی و درب حمام بسیار مقاوم به دو شیوه گوناگون تولید میشوند یا اچ دی اف روکش پی وی سی هستند یا به صورت کامل داخل و بیرون از جنس پی وی سی ساخته شده اند . که نوع دوم معمولا در برابر آب مقاومت بیشتری دارد و اگر  روزها و ماه ها و سال ها در را داخل استخر نیز بگذارید ، هیچ آسیبی به آن وارد نمیشود . اما نوع اول بعد از مدتی ممکن است آب به داخل آن نفوذ کرده ، چرا که مواد داخل آن از چوب تشکیل شده است .طرح کابینت بسیار شیک را از کارشناسان ما بخواهید.

 

این در ها قابلیت ساخته شدن برای در واحد را نیز دارند که از زخامت بیشتری تشکیل میشوند . مثلا اگر قرار است HDF  را روکش PVC ممبران کنیم خب به جای یک ورق سه میل ، دو ورق سه میل را روی هم پرس می کنیم . لذا مقاومت آن نیز بیشتر شده و همینطور ابزار CNC که روی آن اعمال می شود ، عمق بیشتری پیدا می کند و موجب زیبایی بیشتر آن می شود .

برخی از مشتریان هنگام تماس به ما و سفارش سوالی برایشان پیش می آید که به آن پاسخ می دهیم . آن سوال این است که اگر زخامت درب های حمام و سرویس  سه میل است پس چرا با دستگاه سی ان سی آن را ابزار می زنید که گران تمام شود ، پیشنهاد ایشان به ما این است که با دستگاه لیزر بسیار ارزان تر خواهد بود . اما اینجا چند نکته فنی که فوت کوزه گری مهندسین کارخانه ما می باشد را با شما در میان می گذاریم .

نکته اول اینکه دستگاه برش لیزر به صورت زمانی قیمت گذاری می شود . یعنی برای هر در زمان بیشتری از دستگاه استفاده شود ، مبلغ آن نیز بیشتر خواهد شد . اما دستگاه سی ان سی به صورت متر طول محاسبه شده و اگر زمان زیادی هم ببرد تا طرح روی در اعمال شود ، روی قیمت کار تاثیرگذار نیست . نکته دوم این است که دستگاه حکاکی لیزر امکان برش به میزان عمق کم یا زیاد را دارد ولی دستگاه سی ان سی مثل دریل ، مته های مختلفی روی آن نصب میشود که امکانات و نقش و نگار خاص نیز به طراح می دهد .

هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ قیمتی به دلیل عمق زیاد ابزار های برش خورده روی درب ها ، دستگاه سی ان سی بسیار به صرفه تر از لیزر خواهد بود و این را به یادگار از ما داشته باشید که بیشتر کارهای ظریف مانند ساخت محصولات تزئینی مثل برج ایفل با ام دی اف که مثل پازل به هم متصل می شوند یا جعبه های دستمال کاغذی و جواهرات و غیره و همچنین سینی کیک مناسب استفاده از دستگاه لیزر و حکاکی با آن می باشد .

 

برای گرفتن قیمت درب ضدآب سرویس بهداشتی، ام دی اف فرمیکا سه میل یا درب حمام بسیار مقاوم ضدآب و درب توالت و ثبت سفارش محصولات مورد نظر خود و خرید ام دی اف رنگ راش ۳ میل میتوانید با شماره تلفن راهنمای خرید تماس بگیرید . این مجموعه مشاوران و کارشناسان بسیار زبده و کارورزیده ای دارد که پرحوصله و با اطلاعات کامل در خدمت شما عزیزان هستند . در صورت موجود بودن محصول در بازار همین حالا امکان ارسال آن می باشد و در صورت سفارشی سازی ، در کمترین زمان ممکن تولید شده و خدمتتان ارسال می شود . کمتر از 8 روز کاری !