فیبر یکدست ام دی اف ۳ میل سفید شبه ملامینه روکش فینیش بدون حرارت

فیبر یکدست ام دی اف 3 میل ملامینه

کد محصول x257

تومان 225.000

راهنما 09129474073

قیمت 225.000

تومان 225.000

برخی تعاریف مختلفی از فیبر دارند اما ما در این محصول منظورمان همان ام دی اف با دانسیته متراکم است . برای سفارش این فیبر یکپارچه 3 میل کافیست با ما تماس بگیرید تا در هر جای ایران در هر تعداد آن را تحویلتان دهیم . این نوع ام دی اف در سایز 244 در 183 سانتی متر و ضخامت انتخابی بین 2/5 و 2/7 میل به دلیل رنگ خاص سفید که شبیه به سفید ملامینه است بدون خمیدگی و تاب عرضه می شود چرا که توسط خط تولید پیشرفته بدون گرما به چسب پرس شده است که با روکش کاغذی فینیش تولید می شود ، به همین دلیل قیمت بسیار مناسب تری نسبت به روکش ملامینه دارد .

این فیبر یکدست ام دی اف 3 میل در سایز 183 سانتی متر در 244 cm تولید می شود که از مغز ام دی اف مورد انتخاب شما استفاده می شود . در بیشتر انتخاب ها ام دی اف واناچای تایلند درخواست می شود چرا که از کیفیت بالایی برخوردار است ، یکدست بودن همه ورق ها از لحاظ قطر و کیفیت و همچنین اصالت کالا مورد تضمین ما قرار می گیرد . شما یکبار از ما خرید کنید دیگر مشتری همیشگی ما می شوید ، این تجربه پرس غلطکی در همه مشتریان تازه ورود ما دیده شده است .

 

مشخصه های فیبر یکدست ام دی اف 3 میل رنگ شبه ملامینه

  • بسیار با کیفیت و یک دست
  • سایز ابعاد دو مترو 44 سانت در یک مترو 83 سانت
  • انتخاب مارک مغز ام دی اف توسط مشتری
  • ضخامت های 2/5 و 2/7 میل
  • تنوع رنگی بالا
  • یک رو و دو رو
 

امکان ارائه یک ورق ام دی اف شبه ملامینه تا چندین پالت در رنگ سفید معمولی و همچنین سفید به صورت یک رو و دو رو و فروش انواع پوشش کف وجود دارد . در صورت سفارش پالتی امکان ارائه تخفیف به مراتب بالاتر در تعداد بیشتر سفارشات وجود دارد . برخی مشتریان لیزرکار و تولیدکنندگان برتر کشورمان از ما درخواست می کنند که هر ورق را به 4 قسمت مساوی یا 8 قسمت مساوی تقسیم کنیم ، که با مبلغ 1000 و 2000 تومان اجرت برش نیز دریافت می گردد .

برای اطلاع از مدلهای خام سایر رنگ های موجود یا سفارش فیبر یک دست ام دی اف دو رو با رنگ های متفاوت کابینت آماده کافیست به ما زنگ بزنید و از کارشناسان ما بخواهید تا محصول اختصاصی شما را با قیمتی رقابتی تولید نمایند ام دی اف ۱۶ میلیمتر خام رنگی. لطفا درخواست خرید چکی و نسیه نفرمایید ، حاشیه سود در نظر گرفته شده بسیار رقابتی و حداقل می باشد .