کابینت سلطنتی ممبران لاکچری مناسب برای خانه های لوکس ویلا

ظرح کابینت سلطنتی ممبران لاکچری

کد محصول x199

تومان 4.500.000

راهنما 09129474073

قیمت 4.500.000

تومان 4.500.000

 

در این مطلب به صورت مختصر و مفید در رابطه با هر آنچه شما نیاز دارید که بدانید برای انتخاب کابینت سلطنتی ممبران لاکچری در آشپزخانه تان صحبت می کنیم . البته طرح های خاص و طرح کابینت بسیار شیک که به این شکل مورد پسند قرار می گیرند با خلاقیت بالایی برای مشتریان ارائه و اجرا می کنیم که تا سالهای آینده نیز مورد پسند افراد گوناگون قرار گیرد و اصطلاحا دموده نشود .

در همین راستا عکسی از جدید ترین نوع پروژه کابینت سلطنتی ممبران لاکچری و دکور آشپرخانه که به صورت سلطنتی و طرح کابینت بسیار شیک اجرا گردیده را برای این مطلب انتخاب کردم تا شما بدانید که هر نوع پروژه ای خلاقیت های خاص خود را می طلبد و طراح این سایت سعی بر این دارد که تا آنجایی که می شود هر کاری که اجرا می گردد با کار بعدی و قبلی متفاوت باشد که باعث از چشم افتادن مردم نگردد .

 

البته در پروژه های بیش از یک واحد یا آپارتمان های 5 واحدی به بالا ، چون کار به صورت عمده انجام می شود برای شما صرفه بالاتر این است که تفاوتی بین کابینت های هر واحد نباشد ولی در صورتی که مبلغ کار برایتان اهمیت نداشته باشد ، ما می توانیم برای هر واحد نسبت به سلیقه اشخاصی که می خواهند در آن زندگی کنند یا صاحبان آنها طرحی متفاوت از ممبران را رونمایی کنیم .

طرح های کابینت های سلطنتی ممبران نیاز به اجرای سه بعدی نرم افزاری به صورت واقعی دارد که قبل از اجرا شما بتوانید آشپزخانه خود را دقیقا مطابق اجرای نهایی کار تجسم کنید و به همین دلیل کار بسیار ساده تر پیش خواهد رفت . کابینت های سلطنتی یا ممبران از آن دسته از طرح های دکور می باشد که مناسب برای ساختمان های لاکچری و لوکس است .

قدیم تر بیشتر در این طرح از کابینت از رنگ های چوب تیره استفاده می نمودند اما در حال حاضر مدل های سفید آن در منازل بازیگران و فوتبالیستان معروف دیده می گردد . طرح های سفید با راه های زیبای چوب که به رنگ توسی یا طلایی روشن هستند و با ابزار هایی که بسیار چشم نواز هستند و روی ام دی اف اجرا شده اند ، حس و حال کاخ های بزرگ آمریکایی و یا زمان قدیم در منازل ایونه دیده می شدند ، را تداعی می نماید .

آکساسوار و صنایع دستی زیبایی که سرشار از انرژی هستند نیز روی کابینت ممبران نصب می شوند . مثلا سر شیر ها یا مدل های عقابی شکل در بالای طرح های ستون مانند در بین هر دو در کابینت چه هوایی و چه زمینی دیده می شوند که با آب طلا و یا رنگ طلایی سطح آن شکل گرفته اند و ارزش زیبایی شناختی آن را بالا تر می برد .

معمولا انواع کابینت لوکس برای صفحه روی کابینت از سنگ های طبیعی پر از انرژی و زیبایی هستند استفاده می شود . البته سنگ های مصنوعی با امکانات بسیار جالب و تنوع رنگی بسیار بالا نیز وجود دارد که از لحاظ قیمت بالا تر از سنگ معمولی خواهد بود . ابزار هایی که به دور و لبه سنگ ها می خورد بسیار آشپزخانه را ظریف و زیبا نمایان می کند .

 

البته رنگ های قهوه ای سوخته یا مایل به قرمز ، کرم روشن و حتی مشکی نیز بر روی ام دی اف ممبران می توان استفاده نمود که با رگه های زیبای چوب فضای دلنشینی را ایجاد می نماید . قابل ذکر است همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، می توانیم دیوار پشت کابینت را آماده سازی کنیم تا با کاغذ دیواری های زیبا و یا کاشی های همسان با رنگ انتخابی شما ، زیبایی دو چندانی به فضای شما بدهد .

بعضی ها مایلند دیواری که پشت دکور قرار دارد مانند تصویر بالا همرنگ با کابینت و شبیه به آن باشد اما برخی سلیقه ای متضاد دارند و دوست دارند که دیوار پشت کابینت یک رنگ مکمل یا حتی متضاد داشته باشد . قطعا مشاورین ما در انتخاب رنگ تخته چند لایی روسی شما را راهنمایی کرده و پیشنهادات ترکیبی خود را می دهند . بسیار قابل توجه است که برای انتخاب رنگ دست شما باز است و با مشاوره کارشناسان ما می توانید به سادگی به تصمیم نهایی برسید .

 

انتخاب رنگ کابینت ممبران سلطنتی به جز سلیقه به چه مواردی بستگی دارد ؟

لازم به ذکر است که مواردی همچون نور خور یا همان آفتاب خور آشپزخانه شما چقدر است ؟ فضای کابینت چه متراژی می باشد ؟ کاشی ها یا دیوار شما به چند رنگ میخواهد باشد ؟ امکانات آشپزخانه و وسایل جانبی مانند سینک ، هود ، گاز و فر چه نوع ، رنگ و ابعادی دارند ؟ کف آشپزخانه قرار است از چه جنس و رنگی باشد و از بیرون به چه مقدار آشپزخانه تان دید دارد ؟

تمامی موارد بالا به علاوه قناصی های احتمالی دیوار و ستون هایی که در اطراف آشپزخانه یا داخل آن هست ، روی رنگی که شما انتخاب می کنید می تواند تاثیرگذار باشد اما باید این را بدانیم با این محدودیت هایی که به شما پیشنهاد می کنیم باز هم تنوع رنگی بسیار بالایی در جلوی شما قرار می گیرد که در همان ها امکان گم شدن و سردرگم شدن وجود دارد که در اینجا نوع سلیقه شما و تجربه ما در کنار هم به تصمیم واحد سوق پیدا می نماید .

 

یکی از الزامات در تیم کابینت سازی ما این است که در پایان هر پروژه یک رضایتنامه کتبی با دست خط و امضای خودتان از شما می گیریم و تا وقتی شما رضایت نامه را ندهید قطعا پروژه تمام شده نمی باشد . در این صورت هر مشکلی یا موردی مد نظرتان باشد به صورت قطعی اجرا می گردد و مهمتر از آن شما میتوانید درخواست سینی کیک ارزان قیمت ام دی اف کنید تا تمام رضایت نامه های بیش از 20 سال فعالیت در این حوزه را به شما نشان دهیم .

   

کافیست برای سفارش نقشه برداری آشپزخانه ، طراحی کابینت سلطنتی ممبران و اجرای آن

با ما تماس بگیرید .