آدرس شهرک صنعتی خاوران سایت چوب فروشان درودگران نجاران

شهرک صنعتی خاوران سایت چوب

راهنما 09129474073

بسیاری از دانشجویان ، فروشندگان ، کابینت سازان و طراحان دکوراسیون به صورت روزانه مجبورند تا به شهرکت صنعتی خاوران ( سایت چوب فروشان و نجاران ) بروند چرا که در این شهرک بخشی برای درودگران ، بخش دیگری چوب فروشان و سایر بخش ها کارخانه جات و تولیدی و کارگاه محصولات چوبی وجود دارند و هر کسی نیازی به چوب داشته باشد ، به این بازار که برود امکان ندارد دست خالی بازگردد . حدود 15 سال پیش که بازار چوب ایران از پل چوبی واقع در میادان سپاه تهران ، ابتدای خیابان بهارستان منتقل شده به شهرک خاوران در ابتدای جاده خاوران واقع در جنوبی ترین قسمت تهران که تقریبا خارج از شهر به شمار می آید .

 

نشانی شهرک صنعتی خاوران سایت چوب فروشان ، درودگران و نجاران

  • جنوب شرق استان تهران ، جاده خاوران ( بزرگراه امام رضا ) ، ( حدود 8 کیلومتری پاکدشت )

 

یکی از دلایل این عملکرد دولت و شهرداری آن زمان برای حفظ پاکیزگی هوا و سالم ماندن محیط زیست به اجبار همه انبارداران ، فروشندگان و تولید کنندگان را از نگهداری چوب در ممنطقه پل چوبی منع نمودند و فقط مجوز کار دفتری و مدیریتی را در مغازه های آن اطراف ابطال نکردند و در صورت توافق مجوز های کارگاه های تولیدی به دفتر فروش یا فعالیت اداری تعویض می نمودند . من به خوبی به یاد دارم که شاید نزدیک به ده روز کسبه بازار تن به این اجبار نمی دادند و محصولات خود را از مغازه خارج نمی کردند تا شهرداری به واسطه پلیس دست به این عمل زدند .

در حال حاضر در حدود 500 هکتار فضای مورد استفاده این شهرک می باشد و حدود 5000 نفر مشغول به کار و امرارمعاش می باشند ، بسیاری از تولیدکنندگان و کارخانه داران کشورمان چه در حوزه چوب و سایر زمینه ها مانند فلز ، مبلمان و غیره توانستند شهرکی بسیار کاربردی راه اندازی نمایند و روز به روز به توسعه آن بپردازند . در قدیم هزینه های بسیار کمتر از حالا بود اما همچنان مسئولین در تلاشند تا قیمت ملک را در این مجموعه به تناسب برسانند .

به تازگی بازار شهرک صنعتی خاوران به قدری شلوغ و گران شده است که بسیاری از کسبه انبار های دوم و سوم خود را در پاکدشت که پشت شهرک خاوران قرار دارد ، راه اندازی می نمایند و بسیاری از تولید کنندگان کارخانه های خود را به دلیل هزینه ملک بسیار ناچیز به آنجا منتقل نمودند . درواقع پاکدشت میان جاده خاوران و جاده ورامین است که منطقه ای به نام فیلستان مورد توجه و استقبال برخی تولید کنندگان قدیمی قرار گرفته است .

 

شما می توانید برای بازدید از شهرک صنعتی خاوران سایت چوب و کارگاه محصولات چوبی می باشد، به صورت حضوری قدم رنجه فرمایید و یا با شماره تماس ما در این صفحه ارتباط برقرار کنید و هر آنچه که نیاز دارید نظیر مقوا متالایز و ورق هایگلس سفارش دهید تا به آدرستان در سراسر ایران و حتی کشور های همسایه ارسال گردد . ما اطلاعات کاملی از انواع محصولات و خدمات موجود در این بازار داریم چرا که بیش از 20 سال است در حال فعالیت در این صنف هستیم .

در این هوای آلوده و ترافیک حافظ محیط زیست باشیم !

خرید تلفنی و غیر حضوری = حمایت از زندگی سالم تر