سنگ مصنوعی ال جی سمپل رنگ LG و سفارش اینترنتی

سنگ کورین ال جی LG سنگ مصنوعی

کد محصول x591

تومان 2.550.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.550.000

تومان 2.550.000

پخش محصولات برند ال جی در زمینه سالید سورفیس یا همان کورین یکی از مهمترین خدمات مجموعه ما می باشد . این محصولات هم برای دکور منازل و شرکت ها و هم برای کابینت آشپزخانه و حتی برای میز کار آزمایشگاه ها بسیار کاربردی می باشد . زیبایی سنگ را نیز دارند و در برابر مواد شیمیایی ، گرما ، آب جوش ، خط و خش و سایر صدمات احتمالی مقاومت بسیار بیشتری نسبت به سنگ واقعی دارند .

سنگ کورین LG برند بسیار محبوب و اثبات شده در میان حرفه ای های دکوراسیون می باشد . حتی برخی مشتریان ما سفارش دادند تا کل سرویس بهداشتی و حمام آن ها را از این برند سنگ مصنوعی بزنیم . یعنی کل دیوار و سقف و زمین به صورت یکپارچه حتی با توالت ایرانی ، روشویی ، میز آن همه و همه از جنس سنگ مصنوعی ال جی تولید شد و به دلیل وجود چسب همرنگ آن ، درز بین سنگ ها نیز گرفته شد و بسیار کار شیک و زیبایی از آب  درآمد .

 برند هایمکس HIMACS ال جی تولید کشور کره با ضخامت 12 میل تولید می شوند اما میتوان در زیر کار مثلا میز کانتر منحتی با ام دی اف تولید کرد و روی کار را قطعات برش باریک باریک از این سنگ پوشاند و درز های آن را نیز گرفت . کار یکدست منحنی هم برای کناف سقف و حتی کفپوش بسیار زیبا خواهد بود که در صورت نیاز به تصاویر بیشتر با ما تماس بگیرید . قیمت این محصول معمولا به صورت متر مربع داده می شود .

 

ابعاد هر ورق این برند 366 در 76 سانت است و همه رنگ های آن چسب مخصوص همرنگ دارد که از مشتقات رزین اپوکسی می باشد . وقتی دو ورق کنار هم می آیند کافیست نصاب بین آنها چسب هم رنگ مخصوص را بزند و بعد کمی پلیش و ساب بزند تا دیگر هیچ درزی بین آن دیده نشود . این مهم موجب میشود که زیبایی کار دوچندان شوند . ما حتی کاسه توالت ایرانی و روشویی را توانستیم با این سنگ به زیبایی بپوشانیم .

برای سفارش تولید اختصاصی و نصب سنگ مصنوعی ال جی و سنگ کورین LG در  محل با قیمتی بسیار رقابتی در هر کجای ایران ، میتوانید با شماره تلفن های  و انواع محصولات برند آرتا با راهنمای سایت تماس بگیرید و درخواست راهنمایی کنید . این محصول دارای استاندارد جهانی می باشد و در کل  دنیا مورد استقبال قرار  گرفته است  . کارشناسان تلفنی ما هم تجربه کافی در این زمینه دارند و هم اطلاعاتشان کارشناسی و کاربردی می باشد . با  شماره راهنما  در بالای صفحه برای پرسش درباره قیمت پارکت و سایر اجناس تماس بگیرید .