زیردسری چوبی از جنس MDF سینی شیرینی و کیک

زیر دسری چوبی سینی شیرینی کیک

کد محصول x369

تومان 3.500

راهنما 09129474073

قیمت 3.500

تومان 3.500

سایز های زیردسری از 15 در 30 سانت ، 12 در 45 سانتیمتر و مدل های مربع و گرد 1 ، 11 ، 12 و 13 سانتی که با ابزار مورد پسند شما دورآن برش لیزر خواهد شد که هم به صورت ساده و هم به صورت مواج یا دالبوری به زیبایی سینی کیک و زیردسری شما می پردازد . این محصول هم با ضخامت 3 میل تولید شده و اینکه در صورت نیاز مدل های سنگین وزن 8 میل نیز امکان ارائه با پایه کوتاه زیبا و تزئینی می باشد . تولید و ارسال در شهر شما می باشد .

اندازه های زیردسری چوبی MDF برای شیرینی پزی برش لیزر با تنوع رنگی بالا

  • سایز 15 در 30
  • زیردسری 12 در 45 سانتیمتر
  • چوب مخصوص زیر دسر مربع و گرد 10 سانتی
  • زیردسری دایره و چهارگوش 11 سانتی
  • انواع زیردسری 4گوش با لبه گرد 12 و 13 سانتمتری

وزارت بهداشت و درمان نیز برای استفاده مغازه های فروش شیرینی و کیک از لوازم چوبی به عنوان سینی و دیس کیک ، قوانین مخصوصی را وضع نموده که از لحاظ بهداشتی بسیار کاربردی تر از مقوا و مدل های پلاستیکی می باشد . لذا می توانید جزئیات آن را از مامور بازرس وزارتخانه که با شما در ارتباط می باشد بخواهید . این خلاقیت مردم ایران در استفاده از ورق ام دی اف آیینه ای زیر کیک باعث افزایش سطح کیفی و بهداشتی محصولات قنادی ها نیز شده است .

انواع زیردسری چوبی در سایز های گوناگون با فرم های مربع ، گرد ، مستطیل و غیره که هم با برش ساده و هم با برش طرح مواج ( دالبود ) امکان تولید با انواع طرح و رنگ در کارخانه ما وجود دارد . خریدتان بدون واسطه خواهد بود و میتوانید به سادگی از خدمات برش لیزری و ام دی اف به صورت مستقیم بهره مند شوید . شیرینی فروشان عزیز منتظر صدای گرمتان هستیم تا توسط شماره تلفن درج شده در این صفحه به شما مشاوره رایگان در خصوص محصولاتمان دهیم .

قیمت این نوع محصول و ورق ام دی اف آیینه ای را به صورت تلفنی و بروز از ما جویا شوید . یکی از جایگزین های مقوا و سینی پلاستیکی در شیرنی فروشی های بزرگ ، ورق ام دی اف 3 و 8 میل است که برای کیک و دسر مورد استفاده قرار می گیرد . این خلاقیت در فروش شیرینی ایرانی در دنیا نیز زبان زد شده است و بسیاری از خبرگذاری ها و مجلات خارجی آن را برای مردم جهان منعکس می نمایند .

 

قیمت های ما به صورت خاص به صرفه تر از سایر همکاران می باشد که با استعلام قیمت گاز آشپزخانه و خدمات ما متحیر و متعجب خواهید شد . به دلیل وجود کارگاه های ما در تمامی شهر های ایران و همچنین تولید ام دی اف و روکش فینیش با طرح ها و رنگ های جذاب در کارخانه مرکزی که واقع در تهران می باشد ، لذا تمامی محصولات و  انواع سقف دیوار در شهر مورد نظر شما تولید و ارسال می شود که موجب کاهش هزینه های حمل و نقل می گردد .

شعار تولید ملی حمایت از کالای ایرانی با بذل توجه شما کارآفرینان غیور کشور به ظهور رسیده است .

بسیاری از مهندسین ، کارشناسان ، کارگران و سایر عوامل این مجموعه مشتاقانه منتظر شیندن صدای گرم شما به واسطه شماره تلفن درج شده در این صفحه می باشند .