فروش قیمت درب ضد آب PVC منزل جنس وکیوم با قیمت مناسب

درب ضد آب PVC وکیوم ضدآب

کد محصول x533

راهنما 09129474073

شاید در صنعت چوب نام دستگاه وکیوم به گوشتان خورده باشد . این دستگاه بسیار بزرگ میتواند ورق های بزرگ ام دی اف یا نئوپان را داخل خود جای داده و دور تا دور آن را بپوشاند و از مواد مختلف مانند PVC استفاده کند تا به صورت کامل وکیوم و ضد نفود شود . این مهم موجب طول عمر بالا ، رنگ بندی متنوع ، ضد آب شدن و سایر قابلیت ها برای مصرف کننده می شود .

 قیمت درب ضد آب PVC از جنس وکیوم چوبی نیز به همین شیوه تولید می شوند ، حتی به دستگاه ممبران نیز معروف می باشند . درب های کابینت ممبران که بسیار شکیل و زیبا می باشند نیز داخل دستگاه وکیوم رفته و کامل ضد آب می شوند . پی وی سی جنس با کیفیت تری نسبت به انواع پلاستیک دارد و تنوع رنگ و طرح بسیار بیشتری می تواند داشته باشد .

 

برای انواع درب وکیوم ضدآب مخصوص ورودی منزل ، اتاق خواب و به خصوص سرویس بهداشتی ( دستشویی ) و حمام ، ابتدا یک ام دی اف 5 میل خام را به کارگاه آورده و توسط دستگاه برش سی ان سی هر ابزاری که دوست دارند را روی آن اجرا می کنند و سپس لبه های مخصوص چفت شدن در چهارچوب را برش می زنند و بعد از آن درب را بلند کرده و پس از تمیز کردن گرد و خاک آن با کمپرسور باد فشار قوی ، به داخل ماشین وکیوم چوب می گذارند .

حالا به نظر شما عزیزان ممکن است درب وکیوم ضدآب PVC زیبا بیایند و این طبیعی است چرا که ما نیز در این زمینه بسیار نظرسنجی نموده ایم و کار بسیار شکیلی در نهایت خروجی پیدا می کنند . البته قبل از ورود به دستگاه ممبران ، زمانی که MDF زیر دستگاه CNC قرار دارد ، برش های مخصوص قفل ها ، دستگیره ، لولا و غیره نیز انجام میشود که وقتی داخل وسیله مخصوص وکیوم میشود تمام درزها و حفره نیز پوشیده شوند تا از نفوذ آب جلوگیری شود .

این موضوع را در نظر بگیرید که اگر با وسیله نوک تیزی مثل یخ شکن ، چاقو غیره به این روکش وکیوم پی وی سی ضربه وارد کنید ، تحت هر شرایطی خراب می شود و دیگر ضد آب بودن آن از قسمت آسیب دیده از بین می رود وحتی اگر آب مستقیم نیز نگیرید ، مثلا وجود بخار آب حمام میتواند کم کم از همان قسمت به درب شما نفوذ کند . لذا در هر کجا احساس کردید ترک ، سوراخ ، درز و غیره رو یا کار در ها وجود دارد ، مراتبط را به من پاسخ بدهید .

 

برای سفارش قیمت درب ضد آب PVC مناسب برای جنس و درب از یک عدد تا تعداد بسیار بالا آمادگی پذیرش شما را داریم . لطفا با شماره تلفن ما تماس بگیرید و بعدش  پیک ارسال رو به ما تایید بده . محصولات نظیر کابینت جدید ام دی اف و خدمات شما ظرف دو روز کاری انجام شده و ذر صورت عدم پاسخگویی به شماره اطلاع بیشتر گزارش نمایید تا کار شما را سریعا راه بیاندازد .