خرید ام دی اف رنگ راش ۳ میل روکش فینیش با دستگاه رول پرس

خرید ام دی اف رنگ راش 3 میل

کد محصول x231

تومان 235.000

راهنما 09129474073

قیمت 235.000

تومان 235.000

خرید انواع محصولات ام دی اف نظیر خرید ام دی اف رنگ راش 3 میل نیازمند وجود ورق ام دی اف با رنگ مورد نظر شما و ضخامت مورد نیاز شما برای مثال رنگ راش و ضخامت 3 میل باکیفیت متناسب با فعالیتتان می باشد . توان تولید ورق های یک رو و دورو در کارخانه ما روزانه 2000 ورق می باشد . کیفیت تضمین شده و مارک اورجینال واناچای تایلند هستند که با ضخامت نزدیک به 3 میل یا به عبارت دقیق دو و هفت میلیمتر و به صورت یک دست هم به طور خورده و تک فروشی و هم پالتی عرضه می گردد . پرس روکش فینیش این ام دی اف ها در ایران و اطراف تهران صورت می پذیرد که امکان ارسال بار به سراسر ایران میسر خواهد شد .

برای خرید ام دی اف رنگ راش 3 میل با پرس این روکش کافیست در هر تعداد ورق از یک عدد تا چندین پالت با شماره تلفن ما تماس بگیرید . به دلیل نوسانات بازار در رقم دلار ، ام دی اف نیز کم شده است  ، مخصوصا مارک های بسیار با کیفیت مثل واناچای اصل تایلند به صورت خام کمتر پیدا می شود . ام دی اف رنگ ماهگونی البته برخی همکاران نیز با قیمت های بسیار گران به فروش می رسانند . به همین دلیل ما با موجودی این ام دی اف و پرس روکش نوع فینیش بر روی آن می توانیم به سادگی آن را با قیمتی رقابتی به شما عرضه کنیم .

از درخواست خرید محصول به صورت چکی یا نسیه خودداری کنید چون به دلیل همین نوسانات و نیاز بازار به این نوع محصول فقط به صورت نقدی فروخته می شود و به دلیل اینکه ما اهل اهتکار بار نیستیم ، با قیمتی بسیار مقرون به صرفه و رقابتی آن را به شما خواهیم داد . اصل اول در همکاری با ما شراکت همیشگی نقدی خواهد بود و در این خصوص سوال یا تقاضا نفرمایید .

بیش از 20 سال فعالیت ما در بازار چوب ایران و طرح کابینت بسیار شیک و طراحی انواع کابینت، دیگر برای اعتماد شما در جهت تامین ام دی اف رنگی و سفید خصوصا راش که رنگی مشتری پسند  است با ضخامت سه میل مورد نیازتان با خیال آسوده می توانید اقدام نمایید . کارخانه ما توان پرس بیش از 2000 ورق در روز را دارد و حتی به صورت یک رو و دو رو که هر سمت آن رنگ خاص به انتخاب شما باشد نیز می توانیم خدمت رسانتان باشیم . هر پالت ام دی اف سه میل سیصدو شست ورق است که به صورت تک ورق هم فروخته می شود .

روکش فینیش کابینت رنگ راش جی تاج

رگراش یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین رنگ ها در صنعت کابینت سازی است که برای نماها استفاده می شود . همینطور رنگ سفید در ام دی اف سه میل برای نماهای بدنه نیز مورد استفاده می شود که کیفیت این رنگ ما شبیه به ملامینه می باشد . شما پس از سفارش محصول یک کاتالوگ چوبی از تمام 22 رنگ شناس ما تحویل خواهید گرفت که بتوانید در انتخاب رنگ با ذهنی باز تر اقدام نمایید .

 

برای درخواست خرید تخته وایت برد تماس بگیرید و برای درخواست ارسال بار به سراسر ایران و حتی کشور های همسایه کافیست با شماره تلفن ما که در همین صفحه نوشته شده تماس گرفته و سوالاتتان را بپرسید . بار ها در کمتر از 24 ساعت بارگیری شده و ارسال خواهند شد .

خریدام دی اف MDF رنگ راش 3 میل