بهترین قیمت ورق هایگلاس ۱۶ میل ام دی اف سفید رنگ شیشه ای

بهترین قیمت ورق هایگلاس

کد محصول x547

تومان 1.700.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.700.000

تومان 1.700.000

در ایران ورق هایگلاس ام دی اف با ضخامت 16 میلیمتر در سایز 120 در 280 سانتیمتر بسیار مورد استقبال قرار دارد ، بیشترین مصرف آن برای دکوراسیون داخلی ، کابینت و کمد دیواری می باشد و همچنین آگاهی از قیمت ورق هایگلاس نیز اهمیت بسیاری دارد . یکی از انواع ام دی اف شانزده میل ؛ هایگلس می باشد که از معنی انگلیسی آن مشخص است که به شیشه با کیفیت میتوان ترجمه کرد . اما شاید برای برخی از افراد روشن نباشد که چرا این نامگذاری  را برای این نوع MDF انجام داده اند .و یا قیمت هایگلس ارزان چنده.

دلیل آن استفاده از شیشه با کیفیت می باشد . البته خود شیشه را که استفاده نکرده اند و بیشتر به خاطر شباهت رویه بیرونی این نوع ام دی اف به شیشه ، این نام انتخاب شده است . حال ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور ظاهری شیشه ای دارد ولی شیشه نیست . کابینت آماده خب بالطبع اگر شیشه روی ورق چوب کار شود هم بسیار شکننده می شود و هم خطرناک که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد .

 

روکش ام دی اف ورق هایگلاس به این دلیل ظاهر شیشه ای دارد که جنس پلکسی روی آن استفاده شده است .  Plexiglass یک ماده ای است که در علم شیمی به آن پلی متیل متاکرایلیت Poly methyl methacrylate گفته می شود . این ماده با تجهیزات خاصی روی همان ام دی اف ملامینه ساده ی خودمان پرس می شود و زیبایی خاصی به کابینت یا دکوراسیون بهترین قیمت ما می باشد .

این ماده به دلیل نوع پلاستیکی که دارد بسیار سبک و مقاوم است که موجب شیشه ای شدن ام دی اف می شود  . تنوع رنگ و طرح آن نیز به کارخانه و برند تولیدی آن برمیگردد . در ایران کارخانه های زیادی در حال روکش این نوع ام دی اف هستند که معروف ترین آن ال جی LG کره ، AGT ای جی تی ، درسا چوب و غیره م باشد . در هنگام خرید دقت کنید از مراکز معتبر سفارش دهید چرا که مغز MDF کار  اگر جنس درجه یک مانند واناچای تایلند یا پنل ترکیه نباشد به مشکلات زیادی در آینده می خورید .

 

 برای سفارش محصول کابینت بادوام ام دی اف و گرفتن قیمت ورق هایگلاس و یا اینکه بدانید قیمت هایگلس ارزان چنده در انواع مختلف ساده، شیشه ای، کریستالی و غیره  چهت بهترین قیمت می توانید با شماره تلفن راهنمای خرید تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید . مشاوران ما کارشناسانی بسیار پرتجربه و حرفه ای هستند و میتوانند تجربیات بالغ بر بیست ساله مجموعه ما را در اختیارتان قرار دهند . همچنین سفارش کالا و کفپوش پلی اورتان نیز به سادگی صورت می پذیرد و آدرس خود را به همراه لیست محصولات و خدماتی که نیاز دارید بفرمایید تا در هر کجای ایران و کشورهای همسایه در کمترین زمان قیمت ورق هایگلاس اعلام گردد و تحویلتان گردد .

 

معمولا نیاز بازار ؛ MDF یک رو سفید هایگلاس است و روی دیگر آن سفید ملامینه ساده است

اما برای شما میتوانیم تولید اختصاصی نیز داشته باشیم و دو رو هایگلس یا رنگ های مختلف پشت رو را تولید کنیم .