ام دی اف صاف ۲/۷ میل رنگ آنتیک لایت برند واناچای

ام دی اف صاف ۲ ۷ میل آنتیک لایت

کد محصول x229

تومان 225.000

راهنما 09129474073

قیمت 225.000

تومان 225.000

کیفیت ام دی اف صاف 2 و 7 میل با رنگ آنتیک لایت یا 20 رنگ معروف که به اصطلاح معروف به سه میل می باشد نسبت به برند و یک دست بودن یک پالت آن است . ویژگی هایی جون سایز 183 در 244 سانتیمتر و یا برش مساوی ورق به 4 یا 8 تکه و همچنین امکان سفارش یک رو یا دو رو با رنگ های مختلف یا یکسان که هدیه ما در اولین خرید به شما یک سمپل رنگ کامل است . برخی برند های نامعتبر که با قیمت ارزان وارد بازار می شود به صورت نا مرتب در آن ضخامت های گوناگونی دیده می شود . این اتفاق برای همکارانی که فعالیت های حساس و ظریف انجام می دهند ، مانند لیزر کاران و یا حتی مجریان دکوراسیون بسیار مهم می باشد .

خصوصیات MDF  مارک واناچای تولید کشور تایلند ام دی اف صاف ۲/۷ میل

  • امکان ارائه ورق های دو رو یا یک رو
  • ورق های بدون خمیدگی و تاب
  • مناسب برای حکاکی و برش لیزر
  • سایز ورق 183 سانتی متر x 244 سانتیمتر
  • امکان برش ورق به 4 یا 8 قسمت مساوی
  • امکان خرید تک ورق یا خرده فروشی
  • تخفیف برای خرید های چند پالتی
  • ارسال به سراسر ایران و کشور های همسایه
  • خرید آسان با تماس تلفنی
  • هدیه در اولین خرید یک سمپل 22 رنگ کامل

ابعاد هر ورق این ام دی اف صاف و یکدست 183 در 244 سانتی متر است که در هر پالت 360 عدد گنجانده می شود . البته شما به صورت تک ورق هم می توانید سفارش دهید و با قیمت بسیار رقابتی نسبت به همکاران تهیه کنید . کافیست شماره راهنمای سایت را با تلفن خود بگیرید و در خواست ارسال این ام دی اف صاف 2 میل و 7 میل را به هر تعداد به تمام نقاط ایران را داشته باشید .

ورق ها هم به صورت یک رو و هم به صورت دو رو ارائه می گردد که هر کدام قیمت خاصی دارند . شما با مشاهده قیمت در پایین صفحه می توانید خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید . سفارش اینکه یک رو باشد و روی دیگر رنگ دیگری باشد نیز میسر می شود که با کمترین زمان ممکن تولید شده و برای شما ارسال خواهد شد . کافیست با ما تماس بگیرید .

برای استفاده در قطع کوچک تر می توانید سفارش تقسیم این ورق چوب را به 4 قسمت یا 8 قسمت یکسان بدهید . برای برش ورق ام دی اف به 4 قسمت مساوی مبلغ 1000 تومان و برای تقسیم آن به هشت قسمت یکسان و یک اندازه مبلغ 2000 تومان برای هر ورق در نظر گرفته شده است . البته در صورتی که سفارش های چند پالتی داشته باشید از تخفیفات ما نیز برخوردار خواهید شد .

به علت نوسانات دلار در این روزها ام دی اف صاف و یکدست سه میل خام با برند واناچای اصلی بسیار نایاب شده است و ما در تلاشیم که با بهترین قیمت و رقابتی ترین قیمت رول فینیش را روی آن پرس کنیم و با خط تولید بروز کارخانه محصول را بدون تاب به شما تحویل دهیم . بسیاری از خط تولید های موجود در ایران برای روکش رنگی ام دی اف به دلیل قدیمی بودن و استفاده از چسب داغ باعث خمیدگی و تاب پیدا کردن چوب می شود که این مورد برای نجاران و لیزرکاران بسیار مشکل ساز می شود .

اما سیستم خط تولید ما مجهز به بروز ترین تکنولوژی جهان است و با رول پرس غلطکی و چسب سرد با سرعت چند برابر امکان تولید بیش از 2000 ورق در روز را دارد که در نهایت منجر به خم نشدن چوب و تحویل ام دی اف صاف می گردد . برای مونتاژ قطعات چوبی تزئینی و غیره هیچ مشکلی برایتان به وجود نمی آید و حتی حکاکی روی چوب را بسیار آسان تر و کاربردی تر از مدل های تاب دار منجر می شود .

 

کافیست با تماس به شماره تلفن ما سفارش ام دی اف رنگی با رنگ محبوب آنتیک لایت یا حتی آنتیک جویز به همراه سمپل رنگ ما در سراسر ایران یا حتی کشور های همسایه تحویل بگیرید . خرید به دلیل قیمت رقابتی و نوسانات دلار کاملا نقدی می باشد و از پذیرش نسیه معذوریم .

قیمت محصول هر ورق