ام دی اف رنگ ماهگونی ۳ میل یک رو و دو رو مغز واناچای

ام دی اف رنگ ماهگونی دو رو کیفیت

کد محصول x234

تومان 245.000

راهنما 09129474073

قیمت 245.000

تومان 245.000

 ماهگونی یا Mahogany از زیباترین رنگ های چوب در دنیا به شمار می آید که با رگه های مشکی زیبا بر روی تنه درخت با تنالیته زرشکی سوخته است . ام دی اف رنگ ماهگونی واناچای سه میل که در اصل 2 و 7 میلیمتر هستند را با روکش با کیفیت فینیش پوشش می دهیم توسط دستگاه رول پرس غلطکی و چسب سرد که موجب خم نشدن و تاب دار نشدن ورق چوب می شود . این ام دی اف با طرح ماهگونی بسیار زیبا شده و مناسب کار های حکاکی و لیزرکاری جهت ساخت لوازم تزیینی و تابلو سازان خواهد بود .

مشخصات ام دی اف رنگ ماهگونی 3 میل یکرو و دو رو مغز واناچای

  • امکان پرس طرح ماهگونی به صورت 1 رو و 2 رو
  • امکان تغییر رنگ پشت و روی ورق ام دی اف
  • امکان چاپ طرح و رنگ دلخواه روی بهترین کیفیت ام دی اف
  • ضخامت یک دست 2/7 میل
  • خرید به صورت تلفنی
  • ارسال به سراسر ایران
  • هدیه یک سمپل ام دی اف با 22 رنگ معروف و خاص

برای سفارش این محصول ابتدا با تماس تلفنی اطمینان از موجود بودن آن داشته باشید و پس از آن نشانی تحویل کالا را بدهید تا در هر جای ایران یا کشور های همسایه مد نظرتان است برایتان ارسال نماییم . لازم به ذکر است به دلیل نوسانات دلار به هیچ عنوان حتی با سود بالا نسیه و چک قبول نمی کنیم و فقط به صورت نقدی ام دی اف را در اختیارتان قرار می دهیم . خواهشمندیم سوال یا تقاضای نسیه و پذیرش چک نفرمایید .

قطعا کیفیت چوب یا ام دی اف خام سوماترا برای کسانی که کار لیزر یا حکاکی و همچنین تابلو سازی انجام می دهند بسیار شرط مهمی است . یکی از تضمین های ما اینگونه اثبات می شود که تا امروز هر کسی یک بار از ما خرید انجام داده است دیگر مشتری همیشگی ما شده ، چرا که با خط تولید بروز ما این مهم میسر می شود . تقریبا اکثر کارخانه جات تولید ام دی اف رنگی در ایران از دستگاه پرس فلت استفاده می کنند .

اما پرس فلت به دلیل اینکه با چسب گرم اتفاق می افتد باعث نیم دایره شدن و خمیدگی چوی می شود چرا که رطوبت چسب این آسیب را به چوب می رساند و در بسیاری از مواقع در هنگام مونتاژ قطعات لوازم چوبی موجب دردسر یا سرهم نشدن آن می گردد . ولی باید خاطر نشان کنم خط تولید ما به دلیل سیستم غلطکی ، ام دی اف را از یک طرف روی ریل می گذاریم و خود دستگاه آن را حرکت داده و به سمت جلو می برد و با چسب سرد فینیش را روی چوب پرس می کند .

 

این امر موجب می شود که به دلیل عدم رطوبت چوب اتفاقی برای ام دی اف نیافتد و همانطور صاف مثل نوع خام از دستگاه خروج پیدا کند . شما می توانید در عکس بالا نمونه رنگ ماهگونی یا ماهگانی ما را با بهترین کیفیت ام دی اف و در سایر متن ها اجزای دکوراسیون داخلی را مشاهده کنید و در صورت نیاز با یک تلفن ساده از ما درخواست ارسال از یک ورق تا چند پالت 360 تایی داشته باشید . در اسرع وقت درب چوبی اتاق خواب را برایتان ارسال می کنیم .

درخواست نسیه یا پرداخت وجه توسط چک را نفرمایید چرا که فقط نقدی فروخته می شود .

به دلیل نوسانات دلار امکان ارائه با مبلغ نسیه را نداریم و با کمترین حاشیه سود و قیمتی رقابتی به صورت نقد در خدمتتان هستیم .