ورق ام دی اف خام اسکیچای ضخامت دو و نیم میلیمتر معروف به ۳ میل

ام دی اف خام اسکیچای 2,5 میل مقاوم

کد محصول x292

تومان 180.000

راهنما 09129474073

قیمت 180.000

تومان 180.000

قیمت ام دی اف 2.5 میل مقاوم برند اسکیچای در ابعاد 244 در 183 سانت بسیار مناسب میی باشد و ساخت کشور تایلند است که در این مجموعه به فروش آن با قیمتی رقابتی می پردازیم . یکی از مزیت های این برند در عین داشتن ام دی اف کیفیت بالا قیمت مناسب می باشد ، ضخامت 2/5 میلیمتر که در زبان معروف به 3 میل است بسیار مناسب برای پروژه های لیزر کاران می باشد . این ام دی اف مقاوم و باریک به صورت رنگی روکش شده و های گلاس AGTنیز موجود هستند .

کارخانه S.kijchai یکی از بزرگترین تولید کنندگان MDF ، Particle Board و سایر محصولات برگرفته از چوب می باشد . این کارخانه ابتدا فعالیت خود را در صنعت مبلمان آغاز نمود و با اینکه در آن صنعت بسیار درخشان بوده و همچنان می باشد اما از سال 1983 تولیدات ورق های چوبی را نیز راه اندازی نمود . این کارخانه دارای دو میلیون فوت مربع فضای تولید و انبارداری می باشد .

 

ویژگی های و قیمت ورق ام دی اف 2.5 میل مقاوم اسکیچای معروف به 3 میل خام

  • بهره مندی از ام دی اف نازک یا thin MDF
  • امکان سفارش از یک ورق الی چند پالت
  • هر پالت دارای 360 ورق
  • ابعاد این ام دی اف مقاوم و باریک 244 در 183 سانت
  • امکان برش ورق به 4 یا 8 قسمت مساوی
  • خرید تلفنی
  • تضمین کیفیت بالا و اصالت کالا
 

مجموع کارخانه های اسکیچای شامل کارخانه های تخته سه لایی ، تخته نئوپان یا همان خورده چوب ، تخته ام دی اف،  های گلاس AGT و مبلمان که دارای 1200 کارمند تمام وقت است . فقط تولید MDF مجموعه اسکیچای در هر روز حدود 900 متر مربع می باشد که به سراسر دنیا صادر می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ما تماس بگیرید .

همچنین سفارش این ام دی اف مقاوم در قطر های گوناگون زیردسری چوبی توسط تلفن امکان پذیر است . کارخانه ما امکان روکش انواع رنگ ها را بر روی آن دارد اما اگر استفاده از مدل خام ام دی اف را دارید می توانید سفارش دهید . قطر دو و نیم میل تا سه میل توسط چشم امکان تشخیص تفاوتش وجود ندارد اما در صورتی که در دستگاه لیزر قرار دهید باید به صورت دقیق تنظیم نمایید تا برش ها و حکاکی ها کاملا صحیح از آب در بیایند .

 

برند های دیگری مانند واناچای و سوماترا نیز برای فروش ارائه می شوند که از قطر 2/7 میل نیز بهره مند هستند . لطفا برای سفارش این محصول خام ام دی اف مقاوم 2/5 میل ام دی اف کیفیت بالا با شماره تلفن ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانیم بیشتر شما را یاری دهیم .