بهترین مارک ام دی اف ایرانی با ضخامت ۳ میل – طرح لارکس

ام دی اف ایرانی 3 میل لارکس

کد محصول x313

تومان 230.000

راهنما 09129474073

قیمت 230.000

تومان 230.000

تولید و ساخت ام دی اف ایرانی سه میل بدون تاب و خمیدگی در کارخانه  توسط مهندسین و کارگران ایرانی زحمت کش در مدل لارکس که با ابعاد 183 در 244 سانت ، میهمان تولیدی شما همکار عزیز می گردد . شما می توانید درخواست برش هر ورق به 4 یا 8 قسمت مساوی را بدهید . بسیاری از همکاران در زمینه ساخت دکوراسیون ، کابینت و محصولات چوبی به وسیله دستگاه برش لیزر چوب ، به دنبال خرید بهترین برند ام دی اف های ایرانی که تولید کنندگان کشورمان برای آن زحمت می کشند و اشتغال ایجاد نمودند هستند و علاوه بر آن از مزایای قیمت مقرون به صرفه نیز بهره مند شوند . در ادامه در مورد این ام دی اف ایرانی بیشتر توضیح می دهم .

 

در ایران به ندرت دیده می شود که مغز ام دی اف در ضخامت 3 میل یا کمتر از صفر تولید شود . مثلا همین محصول که ما تولید می کنیم ، از ام دی اف خام در برند های مختلف با کیفیت دنیا مانند واناچای تایلند ، سوماترا اندونزی و اسکیچای تایلند بهره مند می شویم . پس از واردات به ایران آن را به کارخانه خود می آوریم و روکش های مخصوص ام دی اف که همانند کاغذ ولی با جنس خاص برای فعالیتهای دکوراسیون هستند را نیز از کشور ترکیه تهیه می کنیم .

سپس با خط تولید بزرگی که مهندسین آلمانی برایمان در ایران راه اندازی نموده اند ، و تهیه چسب مخصوص ، به کمک پرسنلمان که شامل مهندسین و کارگران ایرانی هستند ، ام دی اف ها را در خط تولید روانه می نماییم و پس از فرایند های مختلف بدون دادن گرما ، ورق ام دی اف رنگی با تنوع رنگ بسیار بالا از دستگاه خارج می شود .

 

ویژگی های برترین برند ام دی اف ایرانی با ضخامت 3 میل تولید داخل رنگ لارکس

  • سایز طول دو متر و 44 سانت
  • سایز عرض یک متر و 83 سانت
  • امکان درخواست برش به 4 یا 8 قسمت مساوی
  • ضخامت های 2/5 و 2/7 میل
  • کاملا یکدست
  • تضمین کیفیت مناسب برای لیزر کاران
  • بدون بالا بردن دما از طریق افزایش حرارت و در نتیجه بدون تاب

شما با اولین سفارش خود ، هدیه از تیم ما یک نمونه سمپل رنگ به همراه کاتالوگ چاپی تحویل می گیرید . تنوع رنگ 22 گانه چوب های ام دی اف نازک ما بسیار گسترده می باشند و حتی می توانید خودتان طرح یا عکس خاص بدهید تا برایتان روی ام دی اف با کیفیت بسیار بالا چاپ نماییم . خلاقیت سکوی پرتابی برای محصولات شما خواهد بود .

حتی  سینی کیک چوبی امکان تهیه MDF دو رو با رنگ های متفاوت نسبت به هم را داریم ، مثلا یک رو طرح خانم و یک رو رنگ آبی پرس گردد . این امکان هم برای ساخت محصولات چوبی توسط دستگاه لیزر چوب بسیار مناسب است و هم برای نماهای کابینت و دکوراسیون و حتی مناسب صنعت خودرو سازی می باشد . تمامی مشتریان ما پس از یکبار تست این محصول یعنی ام دی اف ایرانی 3 میل نازک بدون تاب ، با تعداد زیادی سفارش حمایتگر تولید ایرانی شده اند .

 

با تماس به شماره ما می توانید ام دی اف ال جی مشکی از آدرس کارخانه که نزدیک سایت چوبفروشان خاوران می باشد مطلع شوید و هم به صورت غیر حضوری یا حضوری به خرید رنگ های ام دی اف مورد نیاز بپردازید.

لطفا با تماس تلفنی قیمت های ما را بروز مطلع شوید .

قیمت های ما بسیار رقابتی هستند !