پاراوان چهار لنگه مدل کاغذ دیواری موجی فروش اینترنتی

پاراوان حصیر پرده ای پارتیشن کاغذ دیواری

راهنما سایت در حال بروز رسانیست

 

پاراوان نوعی محصول چوبی ترکیبی از ام دی اف و حصیر پرده ای می باشد که در طرح ها و رنگ های وسیع از ۳ لنگه تا ۸ لنگه که به هم توسط لولا مانند طرح هفت و هشتی متصل شده اند و شما می توانید کاربرد پارتیشن را با آن داشته باشید و در مواقعی به جابجایی آن بپردازید چرا که بسیار کم وزن و سبک است ، این محصول در هر ابعاد و اندازه ای قابل سفارش است و در تمام ایران ارسال می گردد .

از محصولات بسیار کاربردی در منازل و مخصوصا ادارات و شرکتهای گوناگون استفاده از انواع پارتیشن و جدیدا پاراوان می باشد . این محصول به دلیل پرتابل و قابل حمل بودنش مورد استقبال وسیعی از هموطنان قرار گرفته است . چرا که معایب پارتیشن مانند عدم امکان جدا سازی را ندارد و شما به سادگی می توانید آن را جابجا سازید .

طرح ها و تنوع گوناگون رنگ این محصولات بسیار گسترده است و به دلیل استفاده از ام دی اف سه میل یا MDF 3 میلیمتر می توان از سری رنگ های بیشتری بهره برد . پروفیل دور تا دور هر لنگه نیز از تنوع رنگی بالایی بهره می برد . شما میتونید از ۳ لنگه تا ۸ لنگه نیز سفارش دهید . چرا که بیش از آن موجب افتادن و یا سنگین شدن آن می شود .

 

مزایا و ویژگی های پاراوان چهار لنگه مدل کاغذ دیواری موجی

  • امکان باز و بسته شدن
  • دارای قابلیت وزن سبک
  • کاربردی برای حمل و نقل و جابجایی
  • تنوع رنگ و طرح بالا
  • بدون مرز در هر ابعادی
  • بین ۳ الی ۸ لنگه به هم متصل
  • بسیار مقرون به صرفه
 

در بسیاری از هیئت های مذهبی یا مساجد و همچنین شرکت ها و ادارات که می خواهند یک محوطه جداگانه ای برای خود درست کنند و تمرکزی را در گوشه سالن ایجاد کنند بسیار گزینه قابل تاملی می باشد . شما می توانید در هر ابعادی از این محصول سفارش دهید اما برای تعادل بیشتر آن یک حد و مرزی برای عرض و طول آن در نظر گرفته اند .

ارتفاع یا قد هر لنگه بیش از دو متر باعث سنگین شدن آن می شود و نسبت به عرض آن باید تعادلی ایجاد شود . عرض این محصول از ۳۰ سانتی متر الی ۶۰ سانتی متر نسبت به ارتفاع معقول می باشد . تعداد لولا ها در صورت سایز کوچک برای هر جفت لنگه دو عدد و در اندازه های بزرگتر حداکثر سه عدد خواهد بود .

 

شما می توانید برای سفارش این محصول و یا سایر کفپوش دیوارپوش تولید طراحی ، به عبارتی تحویل این محصولات و خدمات در محل شما که هر کجای ایران باشد ، با شماره تلفن بالای همین صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را بدهید . کارشناسان ما توسط مدیریت مجرب سازماندهی شده و ظرف مدت دو روز کاری محصولات چوبی مورد نیازتان را به دستتان می رسانند . حتی می توانید درخواست اعزام کارشناس جهت طراحی و تخمین دکوراسیون و کابینت خود را ثبت نمایید .

قیمت محصول ۹۰۰۰۰ تومان