ام دی اف خام سه میل بهترین مارک خارجی و ایرانی در بازار

mdf 3mm ام دی اف خام سه میل اینترنتی

راهنما سایت در حال بروز رسانیست

ام دی اف خام با ضخامت سه میل و دارای کیفیت بالا که قیمت مناسبی داشته باشد ( برای استعلام تماس بگیرید ) ، بسیار در بازار امروز کم یاب شده است . از این رو در این صفحه به معرفی انواع ام دی اف خام با قطر سه میل آشنا می شوید . البته قطر های دیگری از MDF مانند 8 میل ، 16 میل و 19 میلیمتری نیز موجود است که در سایر صفحات سایت به توضیح آن پرداختیم . برند های داخلی و خارجی را به اختصار برایتان شرح می دهیم .

نکته مهم این است که هر شرکتی که تولید کننده ام دی اف های خام سه میل است با یک تفاوت جزئی مثلا 2 میلمیترو 7 دهم میل یا 2 و نیم میلیمتر و حتی مدل هایی 3 میلیمترو 2 دهم میل تولید می شوند . یکدست بودن این ضخامت حتی در حد چند میلیمتر در میان ورق های ام دی اف برای لیزر کاران و تولید کنندگان لوازم تزئینی چوبی بسیار اهمیت دارد . شما فرض کنید دستگاه لیزر برای برش و حکاکی چوب کافیست روی یک نوع چوب تنظیم و تست شود و به دستی طرح خود را اجرا کند اما بعد از اجرای چند ورق ام دی اف به یک دفعه متوجه شوید انگار اشتباهی شده و برش ها یا حکاکی ها ناقص یا خراب از آب در می آیند .

یکی از شایع ترین دلایل این اتفاق یک دست نبودن ضخامت چوب های سه میل است . این موضوع به دو طریق امکان رخ دادن آن وجود دارد ، اولین شیوه به این صورت است که ممکن است شما برند معروف و با کیفیتی از ام دی اف سه میل خریداری نکرده اید تا به همچین مشکلی روبرو شدید و دومین دلیل این است که ممکن است فروشنده ام دی اف برای سود بیشتر خود در میان هر 10 ام دی اف خوب دو عدد ام دی اف ارزان سه میل گذاشته است که بتواند سود بیشتری نصیب خود نماید .

 

قیمت ، برند ها و بهترین مارک های ام دی اف خام سه میل خارجی و ایرانی پالت و تک ورق

  • واناچای تایلند
  • پنل پلاس مالزی
  • آریا ایران
  • زیگما ایران
  • تورپان ترکیه
 

البته بعضی مواقع این اتفاق کاملا سهوی بوده و اصلا قصد و عمدی در کار فروشنده نیست ، یعنی در جابجایی بارها در داخل کارخانه یا فروشگاه چند ورق متفاوت با ضخامت تولیدی یک شرکت دیگر با ورق های شما تلفیق شود و این امر با اشتباه یکی از کارگران یا مسئولین کارخانه رخ داده باشد . پس در نظر بگیرید که ابتدا موضوع را با فروشنده چوب در میان بگذارید که موجب سوء تفاهم و احیانا قطع ارتباط کاری نگردد .

ما در این مجموعه تضمین یکدست بودن و اصلی بودن برند های MDF را برایتان انجام خواهیم داد تا خیالتان از این جهت راحت باشد . کیفیت برند هایی همچون واناچای تایلند در ام دی اف سه میلیمتر در همه جای دنیا واضح است و با قیمتی بسیار رقابتی نسبت به همکاران می توانید از ما نیز تهیه نمایید . حتی قیمت برش و ارسال بار نیز به طرق گوناگونی بسیار بهینه شده و از مبالغ ویژه ای برخوردار است ، کیفیت محصولات و خدمات ما مناسب میباشد ، انواع چوب و تخته بدون تابیدگی ، هود آشپزخانه با گارانتی ..

 

برای سفارش یک ورق تا حتی چند پالت کافیست با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید . ارسال کالا و بار هم از بندر ( مرز وارداتی ) و همچنین از تهران جاده خاوران می تواند صورت گیرد و در هر جای ایران پهناور به شما تحویل گردد . جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

ورق خام MDF 3 میل در ابعاد و برند های مختلف از واناچای تا ایرانی موجود است ..براي اكنون مطلبي يافت نشد